ProSadGuru.com

Размер делфиниум руски

размер делфиниум руски

Делфиниум Годишен открих миналата година и сега мисля, че той се установява в предната част на градината ми за дълго време. Семена от различни сортове руски размер се оказа много успешен придобиване. Делфиниум удари не само от своята богата и дълга цъфтящи очарователен хавлиени ярко розово, шарени цветя с зелена в центъра, но и много красива дърворезба тъмнозелени листа. Както и неговата непретенциозност. Blossoms еднакво добре на слънце и в частична сянка.

Видео: руски Размер-Fly (Mix)

При сеитба в открит терен през май, всички годишни Delphiniums цъфтят от началото на юли до октомври. Можете да сеят семената на своите разсад през март, следвани от презареждане в земята и под зимата през октомври на открито място на постоянно място.



Аз посях делфиниум в края на март и едно семе в чаша (седем парчета), като Препоръчваме да се сеят семена директно на постоянно място на открито място (делфиниум не толерира нарушения на кореновата система). Всяка чаша, покрита с прозрачно фолио, осигуряващи я еластична. Две седмици по-късно, те се качиха на пет растения. В средата на май е нараснал delphiniums внимателно засадени в метода на наземното обслужване. Те бързо започна да расте и цъфти в началото на юни.

Видео: руски размер знае



размер делфиниум руски



Представете си изненадата ми, когато делфиниум "червените" не е червено и тъмно розови райета с по-светъл тон. Разклонени храсти до 60 см височина, въпреки че в съответствие с препоръките, изложени в чантата, че е възможно да се постигне растеж от 120 см, но това не беше целта. Исках да видя за делфиниум необичайно червен цвят, който не се е случило. Но отглеждането на годишна делфиниум чрез разсад даде по-рано цъфтящи за един месец.

Видео: руски размер - Ангел на деня

размер делфиниум руски

Чрез плодородието на почвата растенията не са взискателни, важно е за добър дренаж. Делфиниум изглежда добре в засаждане на цветни лехи, rabatkah. Разстоянието между растенията -. Височина на растенията 20-40 см, в зависимост от диапазоните клас от 25 до 120 cm.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Благородна делфиниумБлагородна делфиниум
DELPHINIUM много години - засаждане и грижиDELPHINIUM много години - засаждане и грижи
DELPHINIUM много години - расте от семенаDELPHINIUM много години - расте от семена
ДелфиниумДелфиниум
Делфиниум пресаждат на всеки 2 годиниДелфиниум пресаждат на всеки 2 години
Отглеждане делфиниум от семена - завладяващ процесОтглеждане делфиниум от семена - завладяващ процес
DELPHINIUM много години - засаждане и грижиDELPHINIUM много години - засаждане и грижи
ДелфиниумДелфиниум
Делфиниум или ралицаДелфиниум или ралица
Делфиниум Нова ЗеландияДелфиниум Нова Зеландия
» » » Размер делфиниум руски
© 2022 ProSadGuru.com