ProSadGuru.com

Daylily изложение в Москва

предавания за цветя са станали нещо обичайно в Москва. Но за една изложба, която се провежда всяка година, аз искам да говоря по-специално що се отнася до любимите ми цветя - daylilies.

Всяка година в клуба "Москва Цветарски» на Novinsky Boulevard, да влязат в празничното настроение, когато дойда до изложбените daylilies на. Delight залети от новите продукти.

Организаторите - много симпатични хора, ако има въпроси, винаги дават съвети, казват сортове, така и за агротехнически мероприятия, ще споделят тънкостите и техниките на отглеждане. Харесва ми редовна покана на чуждестранни гости, които изнасят лекции. Година по-рано, дойде собственика на развъдник белгийски детската градина, говори за тенденции в подбора, през изминалата година имаше гости от Англия, говори също и за домакините.



Като цяло, "храна" не само за очите, но и за ума. Между другото, на изложбата могат не само да видят, но и да купуват любимите си сортове.

Видео: Изложба "daylilies" в музея към тях. Timiryazeva: разнообразие и красота

Няколко снимки от последните изложби:
Daylilies изложение в Москва



Daylilies изложение в Москва

Видео: Изложба WCF котки: любители на котки Club (Москва 9-10 април 2016 г.).



Daylilies изложение в Москва

Daylilies изложение в Москва

Видео: Джок КАУЗИ изненадани от закриването на изложбата в Москва

Тази година на изложението bydut проведе на 22-24 юли и 31 юли - 02 август в Novinsky Boulevard, Изграждане 22. Програмата обещава да бъде дегустация на ястия от daylilies.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

ХемерокалисХемерокалис
В Москва, той ще пълноцветни свят на градинарствоВ Москва, той ще пълноцветни свят на градинарство
Daylilies снимката трепереха си красотаDaylilies снимката трепереха си красота
Моите любими dayliliesМоите любими daylilies
Daylilies в градината и отглежданетоDaylilies в градината и отглеждането
Blooming dayliliesBlooming daylilies
Ив Международна изложба за ландшафтен дизайнИв Международна изложба за ландшафтен дизайн
Когато трансплантирани daylilies: пролетта или есента?Когато трансплантирани daylilies: пролетта или есента?
Daylily розовDaylily розов
Уфа открита изложба на цветяУфа открита изложба на цветя
» » » Daylily изложение в Москва
© 2022 ProSadGuru.com