ProSadGuru.com

Моите рози

Видео: моите рози 2015

Аз съм много опитен в тази година за своите рози: пострада! Миналата есен заради проблеми с преминаването не можах навреме, за да стигнем до тяхната подслон за зимата. Сняг, разбира се, имаше много хора, но страхът не е оставил: как да прекарат зимата, vymerznut нали? През зимата. През пролетта, когато ги варени ново предизвикателство: трансплантация. Преместих моята красота от старата към новата градина.

пълен разцвет роза

Преместен с приключения))) Докато бях зает в старата градина, копае на различни растения, подготовка за транспортиране, опаковане, денят премина спокойно. Аленка дом се върнахме в първия час на нощта. Топло пролетта, слънцето затопля - в багажника на централата няма да напусне ... да се разтоварят, а след това осъзнавам,: Rose голи корен до утре просто няма да оцелее. "Ален, - аз казвам - Carry фенерче. Rose растение е така! "През нощта :))

роза

Представете си картината: тъмна и тиха, така и на място в предната част на къщата в процес на изграждане мъже с лопати от светлината на фенер нещо копаят :))) Е, в селото по това време хората все още бяха достатъчно не ... Но, разбира се, през нощта имам само тези дълготърпение храсти prikopalis и обилно напоени, така че да не изсъхна. А правилното годни все още се занимава с един ден по-късно от облачно време. И тогава аз чаках с трепет - ще бъде или ще умре?

Видео: 1. Моите rozy.Roses



Червена роза

Оцелели! Силно повредени Groundcover розетка - беше много издънки, корени след трансплантация не са се справили с храната си. Ако сериозно намали напукана, а сега тя бавно оживява. Но останалата част от новото място, то се вижда от душата трябваше да - щанд, изцяло покрита с пъпки и разкрива един към друг прекрасни цветя.



розов храст



Храсти много ниски, но много цветове - аз съм в старата градина никога не ги е виждал толкова добре заедно и изобилно в разцвет. И този елегантен остров сред бунт на билки стопля душата, помага да се повярва, че някой ден (да се надяваме скоро!) Няма да има истински голям и красива градина - то ще расте и цъфти само като тази пъпка, която скоро ще стане в буйни рози!

розова пъпка

Неговите разновидности на рози I - уви! - Аз не мога да си спомня: етикет загубил преди няколко години. Но това не ми попречи да се възползват от техните цветове))) Надявам се да се радват им се възхищавах!

жълта роза



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Rose - памет за цветяRose - памет за цветя
Също така ми розиСъщо така ми рози
Саксийни екземпляри от рози, тъй като те спаси?Саксийни екземпляри от рози, тъй като те спаси?
РозиРози
Сортове рози за градинатаСортове рози за градината
Рози и скрежРози и скреж
Моята градина мартМоята градина март
Моята красота RoseМоята красота Rose
Отглеждане на рози у домаОтглеждане на рози у дома
Броеница-леглоБроеница-легло
© 2022 ProSadGuru.com