ProSadGuru.com

Моите stonecrops събиране

Видео: Моята колекция от комикси

Stonecrops (Sedum) - дългосрочни, за предпочитане растения земята капак. Все пак, има сред тях гиганти, растат големи, високи храсти, като тлъстига виден. Аз не ги харесвам, обичам да ги комбинирате, да се обединят в различни композиции. Често използвам собствеността си, за да затворите почва с дебелина равна подложка, потискане на плевели - stonecrops като groundcover растящи в мен и под розовите храсти и под люляците.

Sedum фалшива

Въпреки това, наскоро четох, че "тлъстига напълно неконкурентоспособни по отношение на плевелите." Не знам, може би това не се отнася за тези видове, които растат по мен - тези, които сами искат да "тъпчат" :)
Така че, вчера се случи да бъде в магазина за цветя отдел (пролетта аз се опитвам да ги избегне, защото не покупки да оставят просто не може, ако го погледна :)) В резултат на моите stonecrops събиране се допълва с нови копия.
Той вече има тлъстига, подадена от близкия хълм. На снимката той е близо тлъстига фалшиви, а самият той напуска, за да се види - цветя))

тлъстига



Сега тя ще бъде придобит от компанията тлъстига толкова остра в Aureum, които, ако се вярва на снимките върху опаковката се различава от дивия си колега форма на съцветия, като слънчево жълто и светло. Въпреки че може би не е различно))
И от резюмето на това растение се интересуват да научат повече за своите лечебни свойства. Оказва се, тлъстига култивирана още от римско време, когато тя е била използвана като средство за повръщане, очистително и противоглистно. В Русия той се използва за кожни заболявания и като аналгетик, включително рак. Въпреки това, сега се отглежда само като декоративни растения, включително, вероятно, защото тлъстига е токсичен и изисква много прецизни дози и рецепти от терапевтична употреба. 

Видео: куклата COLLECTION | Моята колекция кукли (Monster High, ие, Pullip, Figma)



Цъфтеж тлъстига фалшива



Бели и розови и жълти цветя stonecrops сега подобрени ярко пурпурно червено тлъстига невярно. Описанието се посочва, че то цъфти 50 дни (почти два месеца!) От май. Това е страхотно, защото други stonecrops аз цъфтят по-късно. Като цяло, тлъстига различен, в повечето случаи, в дългосрочен цъфтежа и Отмени са мед растение - моите "изтривалки" в по време на цъфтежа жужат и тананикаше в различни гласове)) Те са винаги и пчели и земни пчели събират нектар.

Видео: Моята колекция видео игри. Pixel_Devil - GameShelf СПЕЦИАЛНИ

бяло тлъстига

Dove синьо тлъстига бели цъфтеж не са толкова изразителни, но той има много необичаен цвят, и то се разраства много плътно, образувайки непрекъсната светлина покритие. Той е бил под моите рози спредове. И сега искам да го комбинирате с pestrolistymi тлъстига фалшива Variegatum - той си тръгва с бял кант и розови цветя. Въпреки това, той и други тлъстига ще върви добре. Между другото, на червено в образа на опаковката на ръба на листата тъмно розово граничните - твърде красива.
О, и още една новост в моята колекция - тлъстига styloid. Цветя са имали интересни: на едно и също растение има чисто жълто и жълто на червено по средата. Това е за него просто казва, че плевелите срещу нестабилна. Цъфти, макар и не за дълго - само две седмици. И това е много взискателни към светлина, въпреки че останалата част, както и повечето други stonecrops, устойчиви на суша и няма претенции за почвата.
В общи линии, това лято със сигурност ще има нови снимки и нови записи на тези невероятни растения. В плановете ми - една цветна леха на stonecrops))



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Stonecrop (тлъстига: описание, размножаване, грижи, озеленяване, използване на градина, снимка,…Stonecrop (тлъстига: описание, размножаване, грижи, озеленяване, използване на градина, снимка,…
Sedum фалшиваSedum фалшива
Декоративни виден тлъстига (видеоДекоративни виден тлъстига (видео
Как да порасна stonecropsКак да порасна stonecrops
Есенен празник stonecropsЕсенен празник stonecrops
Бойци невидим преднитеБойци невидим предните
Декоративен тлъстигаДекоративен тлъстига
Развъждане розово тлъстигаРазвъждане розово тлъстига
Morgan тлъстигаMorgan тлъстига
Декоративни stonecrops настаняванеДекоративни stonecrops настаняване
» » » Моите stonecrops събиране
© 2022 ProSadGuru.com