ProSadGuru.com

Наивно чар на маргаритки

Ако попитате, какво точно ми харесва маргаритки, най-вероятно, отговорът няма да е лесно да се намери. И все пак има нещо в тях докосва душата, привлекателна. Може би това е любов: когато не е за нещо, и по някаква причина, но само защото :) И аз засадих гъсто и големи цветчета сортове двойно, но все пак обикновен бели и розови маргаритки ми се струват най-атрактивните.

бели маргаритки

Развивайте маргаритка обикновено като двугодишно растение. Когато отглежда от семена през първата година те имат доста розетка от листа, къси и компактни. А храст расте значително и цъфти обилно, през втората година.
Ако затъмнените съцветия не изтриете (и с обширни насаждения на тази операция е много време, тъй като маргаритки цъфтят непрекъснато килим), те осигуряват самостоятелно засяване. Въпреки това, висококачествени растения в същото време губят своите знаци, превръщайки се в най-често срещаните.

Red маргаритка

Видео: лайка, кактус, маргаритки / руски филми



Но цъфтежа поляна с маргаритки наистина впечатляващи! И, ако те се косите, когато растенията изсъхват и губят своята привлекателност, станала занемарен, те са страхотни да расте отново и може дори повторно разцвет!
Дейзи да сеят директно в земята, а в средата на лятото (на юни - юли), както и саксийни, засаждане на разсад през есента в цветни лехи. Семената покълнат в светлината, така че не ги погребе, достатъчно само леко да priporoshit почвата и се притиска (обувам), така че да прилепне плътно до земята. И да споделят храстите и растения могат да бъдат трансплантирани по всяко време, дори и цъфтежа.

розова маргаритка



Честно казано, маргаритки размножават чрез разделяне на храста не бях прекалено доволен: все още млад, са се увеличили от семената на муфата изглежда много по-привлекателен, по мое мнение. Но ако искате бързо да получите много цъфтящи растения, можете да прибегнете до този метод. Ако разделени от храсти и добре напоявана за първи път pritenit, така че те няма да се отбивам от яркото слънце, те не са само бързо да пусне корени, но също така и да продължи да цъфти!
Като цяло, влагата като маргаритка. Те се чувстват добре в езера, добре растат на глинеста почва, но върху пясък изисква редовно поливане. Въпреки това, маргаритки грижи за него, може би, в края: това е много непретенциозни цветя.
Имам много прекрасни години, те са израснали, на брега на малко езеро, заобиколени от stonecrops



Дейзи сред stonecrops

Ако достатъчно влага, маргаритки растат добре на слънце, но също така и в частична сянка те се чувстват по-зле. Може би слънцето те само стръкове цветя по-кратък, и сенчести места - по-висок - Тук, може би, както и всички различия.
В условията на Средните маргаритки стриптийз цъфтят през Май - юни и понякога приятен и есента цъфтежа. И използване в цветни лехи могат да бъдат изключително разнообразни. Това засаждане в саксии, саксии (включително тераси и балкони) и кантиране тревни площи и бордюри по пистите, както и много други опции. Например, една малка поляна на маргаритки на преден план в цветна леха полусянката

Маргаритки през пролетта състави

Видео: Charming лайка

Дейзи Чудесна комбинация с лук: Muscari, зюмбюли, лалета, нарциси. Можете да ги запълни свободното място в обширните цветни лехи, като се използват растения земята капак: расте, маргаритки формират непрекъсната мат, че изглежда страхотно, дори и без цветя. Въпреки това, в този случай, трябва да се разбере, че има вероятност да получите друга трева: с този метод на засаждане увеличава вероятността от самостоятелно засяване. Но аз, например, като "плевели", каквито са))
И сте засаждане маргаритки?



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Легенда на маргариткаЛегенда на маргаритка
Област на маргаритки - изпълним задачатаОбласт на маргаритки - изпълним задачата
Дейзи - пролетно цвете и любовДейзи - пролетно цвете и любов
Рустик градина с диви маргариткиРустик градина с диви маргаритки
Дейзи грижи и размножаванеДейзи грижи и размножаване
Моето "Шоколад маргаритка"Моето "Шоколад маргаритка"
Непретенциозни маргариткиНепретенциозни маргаритки
Кадифе маргариткаКадифе маргаритка
Дейзи: описание, размножаване, грижи, озеленяване, използване на градина, снимка, сортове и видовеДейзи: описание, размножаване, грижи, озеленяване, използване на градина, снимка, сортове и видове
OsteospermumOsteospermum
» » » Наивно чар на маргаритки
© 2022 ProSadGuru.com