ProSadGuru.com

Съблазнителен поглед

Теменуги или виола - растителни, без които е трудно за мен да си представим една градина. Те никога не се отегчават, особено разнообразните степени дава почти неограничени възможности за творчество. Малки и големи, плътен цвят и мулти-цветен, с гладки или вълнообразни хрумвания листенца - това, което само псалтирите не са оттеглени животновъди!

виола


Харесва ми, че тези цветя може да красят градината през цялото лято: имаме тях цъфтят през май и цъфтят до есента. И засети разсад през февруари, завод отворени пъпки вече в първата си пролет. Сега в моята градина просто цъфти виола-на същата възраст: храсти все още е доста малък, но един по един се появяват цветята.

Видео: Олга Budina романтични очарователни очи 1

Виола бяло

Растението е многогодишно, но обикновено отглежда като всеки две години. И ми хареса го размножава вегетативно пораснал виола: стреля голям двугодишен храст спретнато изложени на едно легло и покрити с почва в образуването на място розетка. Те бързо се вкореняват, да предоставят само много отлична посадъчен материал. На следващата година, през пролетта на всички тези храсти цъфтят.

Виола синьо храст



Растителна тях може да бъде почти навсякъде: той е грандиозно бордюр, идеалният фон за края на лалета или ириси, отлична контейнер растение, което перфектно украсяват с балкон или тераса.

Виола жълт храст

Те са непретенциозни, те могат да бъдат трансплантирани дори цъфтежа, и той няма да се отрази на тяхната украса. Те имали голямо зимата, без да се изисква подслон. Единственото нещо, което не ми хареса виолата - застоя на влага, от които те гният или vyprevayut. На бедни почви и липса на влага цветята често плитки и в частична сянка растение може да цъфти не е толкова богата - но това е, може би, и всичките им желания. За такива красоти - много скромни, съгласни ли сте? :)



виола

Споделям малка селекция от неговите фотографии: една малка част от фантастично разнообразие от цветове. И ти сложи виола?

Видео: съблазнителен Eyes стара романтика ~ От събирането на шедьоври в света



виола

виолетов виола

Видео: съблазнителен Очи - Ruslanova

Виола тъмна череша

виола

Видео: съблазнителен Eyes ("Съпругата на Сталин")

виола



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Кога да засадят виола?Кога да засадят виола?
Теменуги (Viola: описание, размножаване, употреба, грижи снимкаТеменуги (Viola: описание, размножаване, употреба, грижи снимка
Отглеждане от семена виолаОтглеждане от семена виола
ВиолаВиола
Виола vitrokka, изумява с ярки цветовеВиола vitrokka, изумява с ярки цветове
ТеменугиТеменуги
Как да расте виола от семената за разсадКак да расте виола от семената за разсад
Отглеждане на разсад виолаОтглеждане на разсад виола
Градински теменужки на снимкаГрадински теменужки на снимка
Viola или теменугаViola или теменуга
» » » Съблазнителен поглед
© 2022 ProSadGuru.com