ProSadGuru.com

Звездички в тревата - hionodoksy

Видео: Taare Zameen Par

Видях ги случайно преди няколко години в една от директориите - и се влюбих в. По мое мнение, застанете пред тези цветове е абсолютно невъзможно. Очарователна харесва нажежен вътре hionodoks зъбно колело завладее един поглед.

Hionodoksa

Разбира се, аз поръчах на крушки и ги засаждат. Изненадващо, снежнобял hionodoksa Алба е по-малко претрупан от неговите роднини, с естествен синьо-син цвят - по-често в обратната посока. Но, честно казано, аз трябва да кажа, че "претенциозни" - не съвсем правилната дума във връзка с hionodokse. Тя расте без прекалено много проблеми, грижи не изисква, което расте бързо, тъй като повечето melkolukovichnyh. Удобна с оцветяване - Имам кацане на слънчев парцел, а в полусянката. Какво е интересно, това растение се размножава с еднакъв успех и bulbils и семена. Ако не се отстрани изсъхнали цветя и да не бърза да се премахне изсушени листа в една или две години може да бъде намерена на сайта на малък храст храсти, напълно осеян със звезди на цветя.



Hionodoksa Алба

Low (15-20 см) hionodoksy изглежда страхотно на фона на зелено земята капак (добри партньори - stonecrops), под храсти, в алпинеуми и скални градини, в близост до вода. Бяла hionodoksa близо вълнист Stachys (на снимката по-горе) е много нежен състав. В този случай, обаче, леко разваля миналогодишната листа)) Листовки hionodoksy за дълго време остава весел и атрактивен външен вид, дори след като тя изникне, а след това неусетно се разтвори в зеленината наоколо, така че няма проблем с напускане в цветната градина е растение Тя не дава резултати.

Видео: Стас Namin и цветя Group - изчистя ASTERISK - Силата на цветята (Crocus Hall - Live) 2013



Hionodoksa в цветна леха



Тъй като децата, образувани много, аз спокойно заеха местата си тези невероятни цветя на различни места на градината. Мечтата ми е да се получи розово hionodoksoy (Pink Giant разнообразие), но толкова дълго, колкото bulbils в продажбата не са изпълнени. Дори наскоро прочетох, че hionodoksu да покълнат през есента у дома, в саксии. Мисля, че ще трябва да се опита))

Видео: ярки, зъбни колела, сияят!

Hionodoksa гигант



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Hionodoksa СардинияHionodoksa Сардиния
Hionodoksa гигантHionodoksa гигант
Hionodoksa гигантHionodoksa гигант
Royal Crown или яребициRoyal Crown или яребици
Изборът и засаждане melkolukovichnyeИзборът и засаждане melkolukovichnye
HionodoksaHionodoksa
Hionodoksa ForbesHionodoksa Forbes
Hionodoksa - пролет звездичкаHionodoksa - пролет звездичка
Hionodoksa: описание, размножаване, грижи, озеленяване, използване на градина, снимка, сортове и…Hionodoksa: описание, размножаване, грижи, озеленяване, използване на градина, снимка, сортове и…
Калохортус синьоКалохортус синьо
» » » Звездички в тревата - hionodoksy
© 2022 ProSadGuru.com