ProSadGuru.com

Ограда, повет и хмел

те са били закупени в същото време.

Мрежа металическа начин ограда бъде на разположение през цялото финансиране. Поради прекомерно "прозрачност", ние активно съветвам да използвате шипове. Но ние поклати клематис

, обещавайки да цъфти кадифено тъмни лилави звезди, болезнено ухапване бодлив цена, така че придобиването е станало в един екземпляр. И тъй като ние разбираме, че груби окото удължи красотата не го правим съвсем скоро, с радост приел от ръцете на приятелите си за безплатни разкопани корен хмел.

Качете се на оградата

За последното, ние боядисани следобед. Освен това, тя абсорбира вода от почвата и тежки метали, следователно, земя екология ще прескочим: Хмел обикновен - извънредно! Списъкът на заболявания, които тя лекува от Джером K.Dzheromu не влиза, освен ако родилна треска, както и - пълен набор от заболявания. Натъртвания, язви, ожулвания, псориазис и дори истерия. плодовете на този магически растения, зашити във възглавницата обеща почти летаргичен сън.

Видео: Ограда от хмел. Опазване на околната среда))

Мъжете топла усмивка отговори на думата "хмел", все още не осъзнава, че вливането на растението намалява възбудимостта на сексуално-стръмен бром.

Жените също шокирани, че конуси напитка, се влива във водна баня, насърчава ... увеличаване на бюста. Приемайте това лекарство трябва да бъде почти до края на живота (защо, преди да напусне за най-добрите светове голям размер?), Ето защо, растението трябва винаги да е под ръка.

Улица дозатор е почти невидима



От подаръци не отказват. За "Страх гърци, носещи подаръци" ние някак си забравил.

Видео: HOP на оградата

Мрежи протегна. Хмел засадени по пътя си до тоалетната, върху парцел ъгъл. Clematis - за осветление на едно красиво място в близост до свободното преминаване към съседите. И зачака.

Това не отнема много време, за да го направи хмел.
В първия сезон той е разцвета нещо надраскани всички гости, които желаят да се регистрират в хижата и се опитал да удуши две храсти на берберис, до този скръб не знаех, че от външната страна на една и съща оградата.
През втората - избухва като Tuzik по-топло, покривен материал на покрива на тоалетната и започна да се промъкне на маркуч да напоява къща, улица, свързваща дозатора с огромен резервоар заварени към стената.
На третия, той падна в забвение завинаги капачка и се опита да дръпне капацитет 200 литра на стените, в резултат на което те трябваше да се обадя заваряване отново.

Capture резервоар



Ако това растение се отнася към истерия, аз - папата. Най-малко.

Направи и зашийте неравности, аз не смея. Хмел са ми се сториха по-живо същество, стречинг техните зли ръчички към мирното ми съществуване.

Опитах се да се търсят съюзници във форумите. Отворен. И аз да се чете: "Когато възникна въпросът за хеджирането в нашата градина парцел, съседите ни препоръчва да се сложи обикновени хмел. На първо място, тази идея не ни харесва ... "



Тъй като тя не ми харесва! И до сега. Защото аз - великият носител на морски зърнастец, категорично отказва да напусне територията в подобна ситуация, и не може да се справи с банална лозата.

Hop-победител

Видео: Clematis - хоби за LIFE

И съседите ... съседи?! Те са от една година, за да се организира тази истерия се дължи на факта, че отвор мрежа, хмел достигнали кумулативни вани с вода за напояване и всички си зеленина там. Може би се пие като - аз не знам. Мога само да добавя, че и те, и ние имаме мачете и Roundup. Мъртви лапи.

"Оказа се, - пише замечтано хора -., Който има хмел и противоглистни свойства" Е, може да завиждам само червеите, които могат да направят краката на хищни растения.

А феновете хоп продължи: "Ние можем да предложим една рецепта на нашия съсед, страдащ от безсъние. Той взема ... "

Разкрийте завесата на секретността: ако направите алкохол nastoechku растение, наречено "хмел", които рядко и най-нестабилен съсед, няма да се откажат да забравяме няколко драскотини и мръдна желязо баня.

Що се отнася до клематис ... В разгара на битката с агресивния си партньор на зелената завеса, ние често забравяме за скромното нежни растения. Няколко пъти сме го загубили във високата трева. След като стъпкани. Два пъти трансплантиран. Но той успя. И все пак разцъфтя! И дори едно цвете, лилаво кадифе звезди, които имахме достатъчно, за да се разбере, че Парите не са щастие!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Бързорастящи растения за жив плет: видове и описанияБързорастящи растения за жив плет: видове и описания
Както хмел обикновен характеризиращКакто хмел обикновен характеризиращ
Тревисти лозяТревисти лозя
Хмел: настаняване, отглеждане, грижиХмел: настаняване, отглеждане, грижи
Какво катерачи изберем да се даде - ПрепоръкиКакво катерачи изберем да се даде - Препоръки
Хмел обикновенХмел обикновен
ХмелХмел
Както отглеждане хмелКакто отглеждане хмел
Роза катерачРоза катерач
Декоративни и полезни хмелДекоративни и полезни хмел
» » » Ограда, повет и хмел
© 2022 ProSadGuru.com