ProSadGuru.com

Anemones - моя любов ...

В самото начало на своите хобита цветарство, видях снимка на луксозни ярки цветове и си обещах да расте едно и също! Какво мислите, какви съсънка хареса цветар новак? Точно така, съсънка coronaria (съсънка coronaria).

Anemone, расте на слънце

Видео: Monamour: Моя любов



Преди да си купите крушки, аз прочетох за този вид на всичко, което може да се намери. Аз не спира плашещи истории на опитни градинари около coronaria на каприза анемония. Не исках семена - дълго чакаме цъфтежа! През лятото, в ужасна жега, аз изкопал почвата, като към пясъка, доломит брашното и пресяват пепелта - се готви място за есенно засаждане. Закупуването анемония грудки, той загуби контрол над всичко себе си, искаше да купи всичко, което имате на рафта. Е, не е имало едно време спря да) се приземи на клубените през есента, в началото на октомври. Никога преди зимата не ми се струва, толкова дълго време! Веднага след като дойде пролетта и анемони издънка се появи в светлината, за моя радост не знаеше граници - това! И когато в началото на цъфтежа, не можех да откъсна очи в изобилие от любимата си, те са красиви!



Anemone, които растат в частична сянка

Видео: Сергей Lyubavin - Моя любов



Пролетта тази година е бил ранен при цъфтежа започва на 9 април и продължи почти до края на май! Тогава листата увехнат и изсъхнали през есента цъфтежа се случи отново, обаче, е много по-скромен, а броят на цветя, и времето на цъфтежа. Болести и неприятели в съсънка, никога не съм забелязал. През зимата аз не изрови, дори и не скри нищо. Възхищавах се на своите ярки анемония 3 години, а след това никой не е красива пролет те просто не излезе. Vymerzli вероятно няма друго обяснение аз не намерих.

Веднага след като реконструкцията на двора, да определи, където има нови легла, аз пак ще ви постави съсънка coronaria. Но сега аз отивам да се загрява топлината си щит за зимата, така че тя вероятно През зимата!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Засаждане анемонияЗасаждане анемония
Anemones - засаждане и грижи, отглеждане на цветяAnemones - засаждане и грижи, отглеждане на цветя
Royal цвете - съсънкаRoyal цвете - съсънка
СъсънкаСъсънка
Anemone - Есен красотаAnemone - Есен красота
Японски анемонияЯпонски анемония
Красив анемонияКрасив анемония
Съсънка гораСъсънка гора
Anemone горски повторни цъфтеж през октомвриAnemone горски повторни цъфтеж през октомври
Anemone назъбена: кълняемост, засаждане и грижиAnemone назъбена: кълняемост, засаждане и грижи
» » » Anemones - моя любов ...
© 2022 ProSadGuru.com