ProSadGuru.com

И ние имаме степни лалета цъфтят!

Видео: изумителен: Крим диви лалета разцвет

Както е добре известно като този вид, аз не знам. Предполагам, че това Tulipa бор - Tulipa бор.

диви лалета

Видео: Наташа Королева Жълта лалета Песен 90




Но ние сме призовани степ, вероятно защото не гори в близост. Или може би това е вид се нарича по съвсем различен начин, но това не е важно. Основното нещо е, че ние все още имаме в околностите на диви цветя, и ние можем да се възхищаваме тези малки лалета, които са страхотни, обещавам! Забавен, ако не и джудже, не повече от 10 см, заострени венчелистчета и много жълто. На какво основание те растат! Твърди глина, суха, дори напукана от липса на влага, твърд като скала. И те всички неловко, разцвет! Над поляни с цветя, кръжащи деликатен, свеж аромат, който привлича много пчели. Децата, разбира се, веднага, определени да вземем един букет, но аз се вземе добър пример, да им обясним, какво означава да си фразата "да защитават природата."



Прекрасна разходка днес ние получаваме: попълване диша чист въздух, възхищавайки се на степни лалета и се научи да опазим природата) И във вашия район растат диви лалета?



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

ЛалеЛале
Ботанически лалетаБотанически лалета
Как да се засадят лалета през есента?Как да се засадят лалета през есента?
Вида лалетаВида лалета
Бели лалетаБели лалета
Моят лалетаМоят лалета
Грижа за лалетаГрижа за лалета
Принуждавайки лалетаПринуждавайки лалета
Аз чакам за цъфтящи лалетаАз чакам за цъфтящи лалета
Лалета и заболяванеЛалета и заболяване
» » » И ние имаме степни лалета цъфтят!
© 2022 ProSadGuru.com