ProSadGuru.com

Букет от рози с зимни леглата си!

Видео: Зимна роза. Как да напишем един куп бели рози

На календара на 5 декември в магазините продаващи коледни играчки, а на леглата ни все още цъфтят рози!

Зимна роза




Съжаляваме, но животът на тези цветове към своя край: на сутринта е малко студ, и се очаква нощния мраз. Затова реших да отреже всички останали цветя: нека да бъде у дома си във ваза да рисува, ще ми и дома зарадва. И тогава си помислих, и мисля, че мога да поздравя началото на зимата от нашите потребители! Някои вече до колене сняг да се излива, и ние им даваме - поздрави от повече или по-малко топли краища под формата на букет)

Зимна роза



Ние, разбира се, зимите са топло и студено време дойде късно, но да цъфти през декември глухарчета - това не мога да си спомня! Не можах да устоя и е събрал куп диви растения, които цъфтят днес: бял равнец, виолетово, глухарче, някои неизвестни за мен sornyachok и по чудо оживява съсънка!



зимни цветя

Видео: Събиране на зимата сватба булчински букет с ръцете си

Като цяло, аз поздравявам всички от началото на зимата)))



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Размножаване чрез резници от розиРазмножаване чрез резници от рози
Порасна къща роза!Порасна къща роза!
Сватбен букет от розиСватбен букет от рози
Направи букет с техните ръце + снимкиНаправи букет с техните ръце + снимки
Избор на булчински букет от орхидеиИзбор на булчински букет от орхидеи
Булчински букет: изберете цветя за сватбиБулчински букет: изберете цветя за сватби
Легенди за царицата на цветята - розатаЛегенди за царицата на цветята - розата
Рози в ден на учителяРози в ден на учителя
Бяла гербери - най-добрите цветя за елегантен сватбен букетБяла гербери - най-добрите цветя за елегантен сватбен букет
За да букет от дългогодишния: полезни съветиЗа да букет от дългогодишния: полезни съвети
» » » Букет от рози с зимни леглата си!
© 2022 ProSadGuru.com