ProSadGuru.com

Ароматни гъсталаци от бели лилии

Видео: Как да порасна atsidanteru - с аромат на Gladiolus. уебсайт "градина свят"

Този сорт расте лилии при мен толкова дълго, че ми е трудно да се каже точно колко години!

Ароматни гъсталаци от бели лилии

видео: "Като цвете аромат" - Александър Malinin ("душата ми ..."2009) / Александър Malinin



Повярвайте ми, аз не знам защо те са толкова скъпи за мен: цветята те са малки, 4-6 см, миризмата на сладко, изтънчен, а височината на дръжката, те не могат да се похвалят - не повече от 60 см, но в тях особен чар, някои от тях. благородна скромност и простота, която не ми позволи да ги даде на съседите на крушки или с приятели)))

Bloom заедно, всяко цвете живее от 4 до 7 дни, в зависимост от времето, ако е хладен - цъфти дълго, ако е горещо - да мигат приятелски куп няколко дни.

Видео: Бели грах. Лили и Никола Amarfy Korshilov



Аз много рядко се използва крем за рязан цвят - спрете да им интензивен аромат и цветна леха не искам да се роди! И за Кубан юни цветни лехи - това е професионалист оцеляване в екстремни условия!



От цветя пред нас сега приятни за окото: анемонии, петунии, Mattioli (и дори след това, през нощта), виола, Rudbeckia, Portulaca, роза и Alyssum. О, щях да забравя за daylilies! Как те да ми помогне сега, когато най-много цветя вече са се образували семена (храсти - не се броят!).

Видео: Пазаруване за каталожен номер 9 Faberlik

Но на daylilies - в друго време, в отделна тема)))



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Виолетови са най-нежното цветеВиолетови са най-нежното цвете
Христос воскресе !!!!Христос воскресе !!!!
Cherry-слива хибрид: как да растеCherry-слива хибрид: как да расте
Kordilina апикаленKordilina апикален
Ароматна тютюн на балкона - радост за очите.Ароматна тютюн на балкона - радост за очите.
Растение BrugmansiaРастение Brugmansia
Юка цвете и грижиЮка цвете и грижи
Tisyacholіtny дъб znayshli на poltavschinіTisyacholіtny дъб znayshli на poltavschinі
Защо знак "фризьор" орхидея "е толкова често?Защо знак "фризьор" орхидея "е толкова често?
Казват, че къщата ми - моята крепост, но моята градина - душата ми!Казват, че къщата ми - моята крепост, но моята градина - душата ми!
» » » Ароматни гъсталаци от бели лилии
© 2022 ProSadGuru.com