ProSadGuru.com

Далии - декорация есенни цветни лехи

Видео: далии в градината, далии sadu.Ukrashenie

Харесва ми далии, те имат много време и обилно цъфтят, грижа за тях е просто.

Моите далии
Но никога не искате да премахнете ненужните акскиларната издънки (щипка), искам да измъчва растение. Въпреки че се твърди, че това не е стресиращо, но аз не вярвам, че за него. Така че съм избрал за най-ниско растящи сортове, и прочетете това, което те pasynkovanie и защипване не само ненужно, но дори вредно. Вярно е, ми се образуват красиви компактни храсти и цъфтят като дълго време! Първите цветя обикновено се появяват в началото на август, след което цъфти продължава непрекъснато до първите слани, което може да се случи през ноември и декември. Например, миналата година под 0 ° C температура спадна 25 ноември.

Видео: Цветя в градината



Моите далии



Далии растат на слънчевата леха, защитени от вятъра. Аз съм в областта на плодородна почва черно, така че когато засаждане ще добавя пясък (тези цветя не обичат застояла вода в корените) и малко дървесна пепел. Грижа въпрос за торене, редовно поливане и отстраняване на избледнели съцветия. Опитвам се всичко почвата между цветовете на мулч всяко самоделно материал - дървени стърготини, пясък, натрошен coquina, дори и само на няколко минути, нарязани на тънки клонки. Ето защо, разхлабване се изисква много по-рядко, само когато мулч при поливни условия ще се разрежда и се смесва с почвата.

Видео: Далии в градина дизайн снимка със заглавие клас



Моите далии

Чета че далии като дърво пепел, тя увеличава яркостта на цвета на листа и служи като средство за защита от гъбични заболявания. За да не се развалят техните домашни любимци в такъв полезен и необходим инструмент? Pet. И те отговори ми зарадва своите красиви цветя до замръзване. След като надземен част умира със скреж, че отрязах го, копаят грудки, се отнасяме към тях с фунгицид и се изпраща на съхранение през зимата в мазето. Нека почивка до пролетта!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Нискостъблени далии - Елегантна украсаНискостъблени далии - Елегантна украса
Лятна грижа за далии: видео за хранене, pasynkovanii и оригинален подкрепаЛятна грижа за далии: видео за хранене, pasynkovanii и оригинален подкрепа
Годишници далии - prkrasnoe декорация градинаГодишници далии - prkrasnoe декорация градина
Как да расте далииКак да расте далии
Далия семена се отглеждат като едногодишниДалия семена се отглеждат като едногодишни
Съхраняване на далииСъхраняване на далии
Моите далии - забавни момчетаМоите далии - забавни момчета
Как да расте далииКак да расте далии
Прости земеделски техники от далииПрости земеделски техники от далии
Далии - снимка, отглеждане и поддръжкаДалии - снимка, отглеждане и поддръжка
» » » Далии - декорация есенни цветни лехи
© 2022 ProSadGuru.com