ProSadGuru.com

Любимите ми лалета

Видео: Times goda.Vesna. Моят любим, лалета!

Пролет тази година (както е, наистина, в миналото, и година по-рано), дойде бързо. И също толкова бързо заменя с горещо, сухо лято, безоблачно небе и горещ вятър. Ето защо, от дълго време се възхищавах на цъфтящи лалета в градината, че не е в състояние, някои особено деликатни ранни сортове, разцвет само за два дни. Тогава им венчелистчета просто пресъхнаха в горещия въздух. Не помогнаха нито подсилена поливане или да направите сянка. Но успях да ги снимам, а сега аз ви каня да ходя в лалета цветна градина.
Черно Perrot (Tulip Черно Parrot)

Първо - новите елементи. Преди две години си купих два вида папагал луковици на лалета, и искаше да бъде по този начин. Черно Perrot - една от новите ми заселници. Той се увеличава само на втората година. На снимката цвета е по-жива, защото на слънцето. В действителност, цветът не е на светлите зони на венчелистчетата. Малко по-разочарован, че опаковките с крушки твърди, че лалето не е напълно разкрита, постоянно е под полуотворена пъпка. Е, истината на това твърдение може да се види на снимките, обаче, той ми каза, и толкова приятно! 

Видео: Моите любими лалета (pionchiki) "Miranda"

Blumeks (лале Blumex)

Вторият вид папагал - Blumeks. Отново, според мен на цветето е различно от това, което е изобразено върху опаковката. Това е срамота, защото тези две разновидности на лалета Омръзна ми да им препоръчва тор е да декоративни функции напълно очевидни. Аз не знам какво се хранят в детската градина, но не точно това, което ние препоръчваме. 

Видео: Как си правя цветя акварел! Любимите ми лалета)

Кралят на Petr (Tulip Czaar Петър)


Този цар Петър. Цъфти рано, маломерни. стръкове цветя са къси, силни, те не се страхуват от вятъра. Между другото, докато тя разцъфтя, аз не забеляза, а просто на снимката може да се види, че едно цвете - хавлиени! 

Барбадос (Tulip Барбадос)



Разбира се, не можах да устоя и е придобил няколко вида ресни лалета. Дори не мога да кажа кой ми харесва повече, всеки добър по свой собствен начин.

Cummins (лале Cummins)

Канаста (лале Канаста)

Видео: Красиви лалета

Аз намерих място в градината си и liliales лалета. Такъв изискан, особено когато в пъпка - Eye не взема.



Laylek време (Tulip Lilac Time)

Ed Шайн (лале Red Shine)

Long избра разновидности на хавлиени лалета. Роуз ми напомня на божури, червен - рози, като цяло, от разнообразието от класове аз избрах тези двамата. 



Ангелика (лале Анжелик)

Монте Карло (лале Монте Карло)

И това е - единственият в моята градина лале Chameleon. Когато цъфтят, жълти листенца, без нито една червена точка. След това, по краищата на венчелистчетата се появи тънка червена поднос. Постепенно става все по-широка и листенца става оранжево, и колкото по-дълго цъфтящи лале, толкова по-тъмен цвета си. 

Deypim (лале Deupim)

Ерик Hosfyu - ветеран, един от първите сортове, че аз, засадени. Останалата част от мен не се хареса и аз тях и брега, holyu и да се грижиш подаде. Наслаждавайте се! 

Ерик Hosfyu (Tulip Ерик Hofsjo)

Надявам се, че сте харесали любимите ми пролетни цветя. Ще бъда много доволен, ако видя, че вашите снимки!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Ние растем лалета!Ние растем лалета!
Засаждане на луковици на лалета и съхранениеЗасаждане на луковици на лалета и съхранение
Късно цъфтящи лалетаКъсно цъфтящи лалета
ЛалеЛале
Засаждане на лалета през пролеттаЗасаждане на лалета през пролетта
Вида лалетаВида лалета
Моят лалетаМоят лалета
Развъждане холандските лалетаРазвъждане холандските лалета
Ранните лалета - декорация на вашата градинаРанните лалета - декорация на вашата градина
Sorotvye лалетаSorotvye лалета
» » » Любимите ми лалета
© 2022 ProSadGuru.com