ProSadGuru.com

Елегантен гайлардия

Видео: очила Нова година! ръчна работа

Само погледнете този разкошен храст! Тя гайлардия!

гайлардия

Видео: Rose Брошка



Оставя почти невидим зад плодове, пъпки и пухкави топки извън избелелите клъстери цветя! Естествено, за да се разшири и засили своя цъфтеж, е необходимо да се отреже стебла цвете на изсъхнали цветя вече (извинете тавтологията, аз не знам как да пиша, така че беше ясно и правилно).



Тук е един от тези цъфтящи растения, които трябва да бъдат засадени начинаещи градинари - гайлардия! Минимална грижи поливането е рядко, но редовно. Хранене желателно, но ако почвата е плодородна, че е напълно възможно да се направи без тях, появата на цъфтеж и интензивността не е засегната. Гайлардия виреят в слънцето, перфектно завода за цветни лехи, осветена през целия ден!

Видео: Брошка "искрата Есен"/ брошка "Есен Light" (Част 2)



Разбира се, има и преференции, които са най-добре наблюдавани. Почвата трябва да бъде лек, сухо, добре дренирана. В противен случай ярък очарователен кошница с цветя не се получи! И най-малкото застояла вода в корените - и гайлардия ще изсъхват, пъпки да се откажа, или дори да спре тяхното образование.

Но ако се вземе предвид минималните изисквания на настоящата зашеметяващо красиви растения гайлардия щедро ви благодаря изобилен цъфтеж от юли до края на есента! Е, съгласни ли сте с мен, че гайлардия - специален завод?



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Gayllardiya красиваGayllardiya красива
Гайлардия lorenzianaГайлардия lorenziana
Стойка, изработени от филц, "цвете"Стойка, изработени от филц, "цвете"
За леглата на "светлини" гайлардияЗа леглата на "светлини" гайлардия
Гайлардия - засаждане и грижи, расте от семенаГайлардия - засаждане и грижи, расте от семена
Гайлардия: описание, размножаване, грижи, заявление, фотоГайлардия: описание, размножаване, грижи, заявление, фото
ГайлардияГайлардия
Гайлардия хибридГайлардия хибрид
Брошка, изработена от филц с мъниста и пайетиБрошка, изработена от филц с мъниста и пайети
Гайлардия красиваГайлардия красива
» » » Елегантен гайлардия
© 2022 ProSadGuru.com