ProSadGuru.com

Нарцис изпълнен разцъфтя, но не и доволен

Това е още един красив на хавлиени есен покупка крушки в центъра на градината. Главно на придобиването, мислех, нарциси, която увенчава розово, в селото имаме тези никой не видя, и картината е на снимката.

Нарцис Изпълнен

Не съм имал тези преди и наистина ми се да мисля, че съм късметлия, просто случайно успя да купи такова необичайно разнообразие. С нетърпение чаках първото цвете цъфти! Това не е ли сешоар пъпки затоплени да разкрие възможно най-скоро) Когато се отвори, разочарованието не свършва ... Не е намек на розово. Да, можете да видите за себе си цвета на снимката ми нарцис на косъм същата като в действителност. Е, къде е розово?! Цвете, разбира се, че все още е красива, но в сърцето си остана горчиво разочарование - не, че съм чакал толкова нетърпение!
Сега погледнете какъв цвят са били показани на пакета с крушки!



Опаковка нарциси





Аз не лишавам от факта, че парите, похарчени за крушки, но за да бъда честен, ако знаех, че на розов цвят, в цветето няма да видите, няма да ги вземе, не е възможно да се съберат всички атрактивни цветя в градината си.

Сега в мислите си: това за мен под прикритието на Изпълнен продаден друг тип нарцис, или аз все още не знаех какво всъщност изглежда като розов цвят?



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

НарцисиНарциси
Крушки, нарцисКрушки, нарцис
Легендата на НарцисЛегендата на Нарцис
Принуждават на нарциси за зиматаПринуждават на нарциси за зимата
НарцисНарцис
Принуждавайки нарцисиПринуждавайки нарциси
Разнообразие от нарцисРазнообразие от нарцис
Принуждавайки нарцисиПринуждавайки нарциси
Грижа за нарцисиГрижа за нарциси
Tigridia си представиTigridia си представи
» » » Нарцис изпълнен разцъфтя, но не и доволен
© 2022 ProSadGuru.com