ProSadGuru.com

Новият завод в моята градина: Dicentra Формоза Аврора

Видео: Америка е рай на земята MY Флорида ярки цветя

Мисля, че няма да го направя оригинален, когато казвам, че ми харесва това цвете необичайно! И всичко това, че любовта не се случва много) Ето защо, тази пролет е купил 3 нови разновидности на Dicentra, всички с цветя с различни цветове и форми.

Dicentra Формоза




Един ритна кофата, дори и без да изглежда от земята след засаждане. Аз разбирам, че надеждата не това, което е, но търпи полива мястото, където тя се приземи. Изглежда, че надежда за чудо) Вторият също не каза, че е бил добре приет, но има два листа, третият изглежда да избяга. Много силен беше Dicentra Формоза клас наречен Аврора (Dicentra Формоза Aurora).





Аз, разбира се, доволен и че двама оцелели, но все пак мисля - защо един е умрял? Всички са били засадени в един ден, при същите условия. Знаейки, че Dicentra не понася застояла вода, аз съм изкопал доста дълбока яма, в долната част на дренажа, направен от камъчета. Запълване използва почва: чернозем, пясък и почва готов за цветя (1: 1: 1). Пролетта тази година е богата на валежи, така че да изсушава напълно елиминирани. Аз не знам какво да мисля.

Видео: Как да Paint пони принцеса Cadence АЛИКОРН

Предполагам, че посадъчен материал в мола на са били съхранявани неправилно там, който следи температурата и влажността? Необходими са много растения и всички различни състояния, тъй като всички са в една търговска етаж. Въпреки, че грешките му също не изключи, може би не се счита за нещо важно? Земеделските производители Dicentra, кажете ми, каква е причината за частично неизпълнение?



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Dicentra - разбито сърце - засаждане и грижиDicentra - разбито сърце - засаждане и грижи
Dicentra изключителен, красива и чуждестранни cucullataDicentra изключителен, красива и чуждестранни cucullata
Съвети за да се грижи за DicentraСъвети за да се грижи за Dicentra
Dicentra джуджеDicentra джудже
Отглеждане и грижи DicentraОтглеждане и грижи Dicentra
Dicentra DicentraDicentra Dicentra
"Broken Heart" Жанет"Broken Heart" Жанет
Dicentra или разбито сърцеDicentra или разбито сърце
Дамско сърце, катерещ се и brodyazhnayaДамско сърце, катерещ се и brodyazhnaya
Познаването изключителна DicentraПознаването изключителна Dicentra
» » » Новият завод в моята градина: Dicentra Формоза Аврора
© 2022 ProSadGuru.com