ProSadGuru.com

Новият завод в моята градина: Майкъл тетревовите

Видео: Outline божур развъждане и разнообразие

Миналата година тя прочете една интересна статия за мърморя (Което не винаги се забелязва))) Imperial Аз отдавна успешно се разраства и разцъфтя, но е, че е достатъчно за недвижими цветар?

Fritillaria Michailovskyi

Видео: Отглеждане лук




Бях напълно очарован от Майкъл яребици и веднага, а не да се разчита на паметта, ще го напиша в основната списъка за пазаруване за градината. Тя засадени по всички правила, както в статията препоръчва. Беше малко неспокоен през пролетта, докато тя все още не се появи зеле - и изведнъж vymerz? имаме зимата беше, от местните стандарти, доста тежки. Моето безпокойство не беше напразно: от 5 крушки са оцелели само един, но аз се радвам й съпротивление! Невероятно цвете, не съжалявам, че реших да го поставя в градината си: венчелистчетата са плътни, гладки и лъскави, така че те могат да видят своето отражение! И това, което изящна живопис листенца!



Сега имам нова загриженост: - засади цвете до нея? Мисля, шах яребици ще изглежда добре в квартала, но тази идея - само. Можете ли да ми кажете какво централата печеливша подчертае красотата на глухар, частта, винаги се вижда ...



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Kigelia или Вашингтон?Kigelia или Вашингтон?
Краставица у домаКраставица у дома
Защо не цъфтят яребица?Защо не цъфтят яребица?
Стая роза първокурсник опитСтая роза първокурсник опит
OrhideykaOrhideyka
Многогодишни цветя в градината и ириса на градината, божур и хризантемаМногогодишни цветя в градината и ириса на градината, божур и хризантема
Phalaenopsis неспокоенPhalaenopsis неспокоен
Дългоочакваното Моята красотаДългоочакваното Моята красота
Hoya Артур Karnoza трикольорHoya Артур Karnoza трикольор
Fritillaria цвете засаждане и грижиFritillaria цвете засаждане и грижи
» » » Новият завод в моята градина: Майкъл тетревовите
© 2022 ProSadGuru.com