ProSadGuru.com

Кокичета за 8 март

Видео: кокичета. Пощенска картичка на 8 март с ръце. Прилагане на хартия и памук дискове

От детството, кокичета за мен - приказни цветя. Не забравяйте, че филм устройство "дванадесет месеца"? Тъй като аз исках да бъда в гората, където е кокичета от хиляди.

кокиче

Видео: 3D дръжка част 2. Draw кокиче в продължение на 8 март



Уви, в нашата област най-голямата купа на дърветата се засаждат гори и стари дървета, останали на земята на бившите имоти. Но все пак, някъде те са се увеличили (и може би сега расте). До 8 март на пазара ние винаги сме били на няколко стари жени, които продават малки букети от кокичета. Наслаждавах се на една тайна от майка ми да тичам до пазара, добре, той беше много близо до нашата къща, купуват цветя и да й даде. Е, колко пари бях тогава, една стотинка. Цветя за празника станаха по-скъпи от 2-3 пъти, така че всичко, което може да се купи - на кокиче.

Glade на кокичета

Видео: Букет от кокичета в продължение на 8 март



Мама посети толкова се радвам моите малки подаръци, че аз все още помнят усещането за щастие, че аз просто претоварени) Може би затова се чувствам специална чувство за кокичета: нежност и благодарност.



Знаете ли, че в много страни на 19 април, дори празнуват Ден на кокиче? Безкрайно щастлив, че сега, никой не продава кокичета, обаче, в съседния град алчни за разрушители на печалба иглики все още се намират в нашия пазар. Общо 20 вида кокичета природата (2 от тях - физически хибриди), всички от които са под закрилата на "Конвенцията за международна търговия със застрашени видове флора и фауна застрашени" и Червената книга на Русия.

Видео: най-добрият подарък в продължение на 8 месец март. Кокичета топчета. Цветя от bisera.Beaded flowers.Snowdrops

Ти и аз също може да помогне на кокичета в природата - не ги купуват от търговци-бракониери! Както знаете, търсенето създава предлагане, дори и ако не веднага, но този метод работи! И вие трябва да цветни пазари продават кокичета?



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Galanthus - снимки, грижи и отглежданеGalanthus - снимки, грижи и отглеждане
Защитете кокичета от цветаритеЗащитете кокичета от цветарите
Той прилича на кокиче?Той прилича на кокиче?
Първите цветя - кокичетаПървите цветя - кокичета
Първите цветяПървите цветя
Когато цъфтящи кокичета?Когато цъфтящи кокичета?
Gentle кокиче в снимкатаGentle кокиче в снимката
Ние разберете кога кокичета се появяват в апартаментаНие разберете кога кокичета се появяват в апартамента
КокичеКокиче
Когато цъфтящи кокичетаКогато цъфтящи кокичета
» » » Кокичета за 8 март
© 2022 ProSadGuru.com