ProSadGuru.com

Слънчевата Rudbeckia

Видео: Нашата тъкат

Невероятно цвете - силна, непретенциозен и удивително красива!

Rudbeckia
Имам го расте за дълго време, един приятел сподели семена. Аз ги сеят, място, маркирани с пръчици за хранене (да не забравяме, че има нещо, засадени). Беше есен, те бяха изчезнали през зимните пръчки, и аз напълно забравих за това, че засадени. Когато се появят на разсада, аз ги имам почти vypolola, като плевелите. Спри ме, че има много хора, събрани на едно място и не е идентифицирана като местни плевели. Реших да напусна и да видим какво ще расте, но никога не мислех, че там е нещо, засадени.

Видео: Aubrieta (Purple)



Когато Rudbeckia цвят, бях очарована от прекрасните й цветя, гъсто покриване на храстите. Цъфтеж продължава за дълго време, от юни до късна есен. От време на време, нови цветя почти никой не би си мислят, че тя вече не избледнява. Но не! Скоро отново ме прави щастлива изобилие от ярката слънчева светлина съцветия. Rudbeckia носи голяма суша, не престава да цъфтят, но листата и венчелистчетата на земята - подсказва, че е време да се води. Отлични породи самостоятелно засяване, както и, цветове и нови инсталации са винаги малко по-различни от Буш-майка.



Аз съм загрижен от факта, че забравата му почти vypolola тя впоследствие получи жълт бележник, в който да запишете всичко, - името на растения и сортове, час и място на кацане, датата и името на хранене торове. Дори и в началото и края на цъфтежа!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

RudbeckiaRudbeckia
Сортове Rudbeckia и земеделски техникиСортове Rudbeckia и земеделски техники
Rudbeckia - слънчево цветеRudbeckia - слънчево цвете
Очарователна Rudbeckia: видове и отглежданеОчарователна Rudbeckia: видове и отглеждане
RudbeckiaRudbeckia
RudbeckiaRudbeckia
Разнообразие от RudbeckiaРазнообразие от Rudbeckia
RudbeckiaRudbeckia
Ура! Имам двойно RudbeckiaУра! Имам двойно Rudbeckia
Непретенциозен чернооката СюзънНепретенциозен чернооката Сюзън
» » » Слънчевата Rudbeckia
© 2022 ProSadGuru.com