ProSadGuru.com

Всичко в живота - към по-добро!

Видео: Всичко в живота е HD (1998) на индийското кино

Понякога шофьори на камиони, или селяните, има моменти, когато работата - много!

Anemone семена

Видео: Нека да се каже - на сезона: толкова по-добре. Освобождаване от 06.30.2016




И ставаш призори и да си отида от градината на залез, а работата не е намалял. Трева - като омагьосан, докато един от краищата на парцела го vypolesh, друг има отново narosla! Кой маркуч зеленчуци - че си давам сметка, колко време и усилия отнема! Какво съм аз? А освен това, като се фокусира вниманието си върху градината, аз говоря за цветята, особено вече избелели малко забравен. И това е, което излезе от него!



Обикновено се опитвам да се намали само на разстояние от стебла цвете, растенията не са напразно похарчени сила при формирането на семена и за добре поддържан външен вид цветна леха. С изключение на случаите, когато семената са ми необходими. И този път, щастлив, че ежедневните тревоги не ми даде време да се отреже стебла цвете в анемони гора! Никога не съм я видял сее семето си и е бил буквално очаровани от тези прозрачни облаци. Аз не ги намали, дори посее, то е толкова красива!

Видео: Невероятна мотивация - всичко може да се промени към по-добро !!!!



Самос анемони гора


Сега сутрин кафето си пия призори в поляни дървени анемони, възхищавайки се на мимолетно очарование на дългите си пухкави халати за летящи и попадащи при най-малкия полъх на въздух. От време на време на семената с parashyutikom разделени от своите събратя и светлина пух, светещи в утринната светлина, отива да търси мястото си под слънцето ...



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Красавицата и употреба - как да се направи декоративна градина?Красавицата и употреба - как да се направи декоративна градина?
Виолетови в моята цветна лехаВиолетови в моята цветна леха
Щастлив ден за засаждане на краставици през 2012 г.Щастлив ден за засаждане на краставици през 2012 г.
Топола ръка ДНК анализТопола ръка ДНК анализ
Работата ми, моята реколтаРаботата ми, моята реколта
Колко далеч да засадим чушки?Колко далеч да засадим чушки?
Списание "градинар", през април 2016 г. №4 (131Списание "градинар", през април 2016 г. №4 (131
Добре дошли, нека да се запознаемДобре дошли, нека да се запознаем
Звездица: бой или като лекарство?Звездица: бой или като лекарство?
Flower Garden: Затварянето на денFlower Garden: Затварянето на ден
» » » Всичко в живота - към по-добро!
© 2022 ProSadGuru.com