ProSadGuru.com

Вторият живот на букет от хризантеми

Видео: Цветя

Тази история - продължение на серия от публикации за моя зимата хижа забавно.

Хризантемата от букета

Видео: Цветя kanzashi




Рожден ден ми през февруари, това е за него и ми даде един куп събрание, което бе една хризантема. Когато е бил отрязан, аз със сигурност не знам, но имам един куп добре стоеше на една седмица, а след това загуби декоративните качества, и реших да го изхвърлите. Премахнато целофан обвивка (не го хвърлят в компост грамада!), Куп скъсахме и видях, че хризантема има 2 странични издънки. Решението да се опита да изкорени ги веднага стана. Аз внимателно да ги отделя от стъблото, едно, честно казано, не е много обещаващо в това отношение, твърде млад, дори още не lignificated започна. Но вторият беше добро.

две бягство

Видео: Майсторски клас Как да направите фиба пеперуда kanzashi Цветя ленти Част 2



Гледайки изсъхването оставя хризантема, аз се поколеба, но си струва да се започне, защото със сигурност няма да се наложи в живота на ваза вече най-малко една седмица. Но тогава си помислих, ами ако имате късмет! Почва за разсад бях готов, стоящи в котелното помещение, аз потопени резници филийки kornevin, тях и покрити банки засадени. Всичко това действие се извършва на 27 февруари. Малък стъбло не можеше да пусне корени, той умира два дни по-късно. И вторият се проведе! Свалих банката, тя се излъчва и избухна в аплодисменти, като каза, момче, дръж се, аз вярвам в теб! Около месец отиде капацитет на кореновата система, а след това дойде и дългоочакваните издънки, моето бебе-Хризантемата започна да расте! Вижте колко красива е станало веднага!



Вкоренени рязане хризантема

Видео: Цветята на пластмасови бутилки !!! Лесна и красива !!!


Това е толкова внезапно имах друг хризантема. Много се радвам, че избута своите съмнения и да го изпратите на компост купчина. И ти се случи с корен растение от букета?



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Защо изсъхнали пъпки хризантема?Защо изсъхнали пъпки хризантема?
Чарът на хризантеми: грижи, култивиранеЧарът на хризантеми: грижи, култивиране
Моята красива хризантемаМоята красива хризантема
Как да запазим нарязани хризантема?Как да запазим нарязани хризантема?
Хризантемата: тайните на успехаХризантемата: тайните на успеха
Моите домашни цветяМоите домашни цветя
Как да запазим хризантема във ваза - "втори живот" на цветовете за няколко минутиКак да запазим хризантема във ваза - "втори живот" на цветовете за няколко минути
Хризантема НачалоХризантема Начало
Kanzashi цветни шноли за фотоKanzashi цветни шноли за фото
Division и изрезки от хризантемиDivision и изрезки от хризантеми
» » » Вторият живот на букет от хризантеми
© 2022 ProSadGuru.com