ProSadGuru.com

"Цвете - помътняване този неподражаем Astilbe!"

И отново Здравей!
Аз не съм ви притесни? След това се срещне друг жител на нашата градина - Astilbe!
Аз обичам това цвете! Ако все още имате да не растат, не забравяйте да се засадят! И трябва да го сложите един куп, те не са толкова красива сама. И когато един куп, това е просто съблазнителни наслада! За съжаление, намерих само на една снимка на това цвете:

Astilbe

И все пак ние сме отглеждани бяло и червено Astilbe, но те някак си изчезна ((. Ако някой знае нещо, мога да кажа ... Майка ми не можеше да разбере защо те са си отишли. Засадени са на същото място като това. В общо казано, не разбирам защо те са изчезнали)).
Astilbe порода, между другото, и семена, както и корени. Семената са много малки, прочетете сега, че в един грам плодове (малки кутии) съдържа до 20 хиляди. Seeds.
Аз ще ви покажа какво друго са Astilbe. Тя може да изглежда по същия начин и искам да си позволи такъв)).



Astilbe



Има много видове, сортове ... красота всички неописуемо. Въпреки това, подобно на всички цветя =)
И да, забравих да кажа: това е многогодишно.
Като цяло Astilbe расте в дивата природа в някои страни. И си представете височината на някои от растенията може да бъде до 2 метра! Не знам за вас, но аз бих искал да си представим една горичка на парцела:



Astilbe

Това е декоративно растение се вписва перфектно във всеки състав. В допълнение, той расте добре на сянка. В Китай, всички Astilbe расте в гората)).
Те цъфтят в продължение на дълго време. Някои видове - от юни до септември.
Искам да се опитам още веднъж да постави други цветове. Много много ги харесвам.
А ти? =)



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

AstilbaAstilba
Грижа за различните разновидности на Astilbe цветеГрижа за различните разновидности на Astilbe цвете
Любими на цветни лехи - AstilbeЛюбими на цветни лехи - Astilbe
Принуждавайки AstilbeПринуждавайки Astilbe
Засаждане и грижи за Astilbe - красиво декоративно растениеЗасаждане и грижи за Astilbe - красиво декоративно растение
Astilbe обича сянкаAstilbe обича сянка
Astilbe: описание, размножаване, грижи, озеленяване, използване на градина, снимка, сортове и видовеAstilbe: описание, размножаване, грижи, озеленяване, използване на градина, снимка, сортове и видове
Отглеждане и Грижа за AstilbeОтглеждане и Грижа за Astilbe
Отглеждане AstilbeОтглеждане Astilbe
Astilbe - градинска украсаAstilbe - градинска украса
» » » "Цвете - помътняване този неподражаем Astilbe!"
© 2022 ProSadGuru.com