ProSadGuru.com

"Флокс: толкова просто и толкова красива"

Е, кой от нас не знае тези цветя? Това е нещо от детството ми, нещо далечно и толкова близо до сърцето си! Тук тя дори не знае защо)).
Ние винаги са били в флокс в градината. Те не са придирчиви, расте почти навсякъде, където да се засадят. Те са красиви, ароматни и с цялата простотата на много елегантен.
Моят любим флокс - бяло. Въпреки че добавянето на бяло I растат още 3-4 цветове, включително две цвят (бял вътре и розово, или обратно .. ръб).
Днес искам да ви покажа не само флокс, флокс и под прикритието на летния август нощта.

флокс

Очаквам сега снимки и директно да се почувства аромата им)). Колко дълго флокс расте? Да, струва ми се, през цялото лято. Вярно е. И дори половината от есента. Може би греша за по мое мнение, те цъфтят в продължение на дълъг период от време)).
Цветовете са деликатни, тъй като, ако са направени от сатен ...

флокс



Защо в тъмното fotkala? Аз не знам, вероятно вдъхновен от аромата им и не може да чака до сутринта))).
Между другото, тези цветя имат "се разпада" собственост. Те са доста високи и гъвкави, така, особено след дъжд, просто лежи на земята. За това не е, което правим кръгли подпори. Тя може да бъде дървена, но може просто да bichovkoy вратовръзка. Тогава всички цветове ще бъдат в един букет и няма да се лежи на земята след дъжд =)

флокс



Дори молец влезе в кадър)). И някъде в задната част можете да видите розов флокс. Също така е много красива.
Още беше толкова интересен случай с флокс. Един ден майка ми видя странно насекомо събиране на нектар с флокс. дълги около 2 см, космати като спънати, сиво, НО: дълъг хобот, като Hummingbird. Аз все още не знам кой е той))
Е, и последната снимка от близък план ...



флокс

Между другото, от "флокс" на гръцки означава "пламък".
И те видях пламъците тук? =)
Ето малко снимки намерено:

флокс



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Тези красиви phloxesТези красиви phloxes
Красив флоксКрасив флокс
Многогодишен флоксМногогодишен флокс
Размножаване чрез резници, флоксРазмножаване чрез резници, флокс
Флокс или горящ факелФлокс или горящ факел
Моят флоксМоят флокс
Годишният флоксГодишният флокс
Болести флоксБолести флокс
Флокс: райета и набраздени сортовеФлокс: райета и набраздени сортове
Красив зарадва цъфтежа си флоксКрасив зарадва цъфтежа си флокс
» » » "Флокс: толкова просто и толкова красива"
© 2022 ProSadGuru.com