ProSadGuru.com

"Продължава тема Лоуч: клематис"

Е, много от тях тук вече около каза вероятно. Искам да допринесе за тази тема =)
Вече 4 години, както на нашия сайт расте клематис, и ние не можем да се наситим от тях. Място се намери място за тях много подходящ от началото: много светлина, защитени от вятъра, е, според които "обхождане")). За най-малките кълнове не се излежават на земята, веднага правя колчета и стречинг bichovku. След това го издърпайте далеч и по-далеч, а до края на лятото, ние сме подготвили истинска арка с цветя на входа на градината)).
Прочетете, че между стената и Лоуч трябва да бъде около 20см, или той може да умре ... Е, ние имаме нещо подобно и се оказва. И тук е нашата първа клематис:

клематис

Жалко е, че така се е случило размазване ... защото цветята много красива. Всичко, което имаме досега само 2 цвята: виолетово. Растат заедно и са перфектно съчетани)). Тук лилав клематис:

клематис



Нашата Clematis: изглед от долу =)

клематис



В долната част на клематис могат да бъдат засадени ниско растящи растения. Те ще защитават почвата от изсушаване, тъй като въпрос на solntsepoke растения могат да страдат от жажда)).
Clematis умножение се раздели храстите или наслояване.



клематис

Clematis като плодородна, умерено замърсени и рохкава почва. Това, което те не ми харесва, така че е торф и пресен оборски тор. Отново, аз не съм особено провежда експерименти, въпреки че ние торф в насипно състояние).
Периодът на цъфтеж е доста дълъг, така че ще ви зарадва с шипове и топла есен. За да -6 градуса издържат на температури доста лесно.
Между другото, "клематис" идва от гръцката дума klema, това, което се използва за означаване на алпинистрастение.

Какво клематис пораснеш? =)



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Клематис ОхотскоКлематис Охотско
Clematis лилав клематис илиClematis лилав клематис или
Clematis - цъфтящи лозя в градината (видеоClematis - цъфтящи лозя в градината (видео
КлематисКлематис
КлематисКлематис
Clematis integrifoliyaClematis integrifoliya
Цъфтящи клематисЦъфтящи клематис
Clematis lanuginozaClematis lanuginoza
Clematis zhakmanaClematis zhakmana
Храст клематисХраст клематис
» » » "Продължава тема Лоуч: клематис"
© 2022 ProSadGuru.com