ProSadGuru.com

Миризмата на ириси?

Може би единствените истински любителите на брадати ириси знам как разнообразна техните вкусове. В продължение на много посетители на ириса на Nikitsky ботаническа градина от изискани аромати стана истинско откритие.

Децата очевидно се радваха на сорта с аромати на сладки: мед, ванилия, шоколад и карамел. разнообразие Russet `Copatonic` миришеше шоколад.
Миризмата на ириси?

Видео: narezochka # 54 - Какво мирише?


Друг червено-кафяво сорт "StoptheMusic" мирише на карамел с мандарина.
Миризмата на ириси?

Мед аромат с лек горчивина излъчваше нещо като "HighMaster".
Миризмата на ириси?

Изглеждаше, че горчив мед по устните оставя нещо като `полети на Fancy`.
Миризмата на ириси?

Един истински фаворит в "ирис коктейл" миризми стана "CloudBallet" с сладък флорален и карамел.
Миризмата на ириси?

Видео: Миризмата на диамант? Новият аромат от Accendis

Прекрасна жълт клас цветен аромат "Limelighter", което е хармонично допълва вар цитрусови нотки.
Миризмата на ириси?



Ценителите на аромати предпочитат клас "MulledWine" с луксозен цветен аромат.
Миризмата на ириси?

Класически Iris парфюми бележки, които се използват в много парфюми водещи парфюмерийни компании на света, са:

Sort'Romantic Вечер "
Миризмата на ириси?

Видео: Месечна миришат лошо




Sort'Thin Blue Line "
Миризмата на ириси?


Sort'New Centurion "
Миризмата на ириси?


Sort'Morning Настроение "



Миризмата на ириси?

В сорта "FruitCocktail" класически аромат на ирис, допълнени цитрусови нотки.
Миризмата на ириси?

Наистина ми хареса жълто-кафяв клас "ArabianStory", която имаше пикантен аромат на ванилия, малко освежени цитрусови нотки.
Миризмата на ириси?

Разбира се, определянето на цвете аромат - субективно понятие, но експертите са подпомагани в нея определяне на мен. Най-младият от тях харесват вкусът на сорта "Sneezy" - карамел с мандарина.
Миризмата на ириси?

Един млад човек, с когото имам често съвпадна определение не само основите на вкус, но неговите нюанси - бележки.
Миризмата на ириси?

Моят приятел Irisha - психолог прави моделиране на другите: смъркане ириси.
Миризмата на ириси?

И това не е всичко, защото всеки ден в градината цъфтят нови сортове ириси. В допълнение, след цъфтежа, те се променят миризмата им: това е така, в навечерието на любимия сорт "Fogbound", който излъчваше божествено сладък вкус, без горчивина, стягане, на следващия ден имаше класически аромат на ирис.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Ботаническата градина Yalta процъфтява повече от 120 разновидности на ирисаБотаническата градина Yalta процъфтява повече от 120 разновидности на ириса
Продължавайки да вдишвам аромата на ириси ...Продължавайки да вдишвам аромата на ириси ...
Уханни розиУханни рози
Червени ирисиЧервени ириси
Rainbow Iris цъфтящи акордиRainbow Iris цъфтящи акорди
Песни и танци ирисиПесни и танци ириси
Обработки ароматиОбработки аромати
Вдишването на аромата на ирисиВдишването на аромата на ириси
Ирис - Арт Нуво КингИрис - Арт Нуво Кинг
Ароматите на стайни растенияАроматите на стайни растения
» » » Миризмата на ириси?
© 2022 ProSadGuru.com