ProSadGuru.com

Сбогом танцува Есенна топка хризантеми на Nikitsky ботаническа градина (Крим

тази година есента беше трудно, и всеки път, течаща покрай процъфтяващ поле от хризантеми, щях да се спре и да се насладите на красотата на цветята. Но така се случи, че тази възможност представил пред мен вчера - 18 на ноември. И аз ентусиазъм и радост "потъна" в аурата - аурата на последния танц на есента топката.

Последно танц на есенни хризантеми Ball 2014

Красотата има признато кралица на топката през тази година - от сортовете "Кико" не е оставил безразличен мнозинство от посетители (миналата година, този сорт в изложбата не е била представена, а през 2012 г. получава званието на заместник-царица).

Кралицата на бала 2014 & усилвател; усилвател-ndash- клас Kiko

Видео: Жители и гости на Крим тези дни могат да посетят традиционния `Ball hrizantem`

На терена тази година взеха участие всички кралицата на миналото. На сайта им ми беше казано в материала.

Кралицата на бала 2007 & усилвател; усилвател-ndash- клас Анастасия

Видео: Ball хризантеми - музика на Александър Горшков

Но новият Анастасия, която не е била в предишните изложения - нещо като "Анастасия Star White".

Степен Анастасия Star Бял



Избраният кралицата на тази година, разбира се, предполага, че много посетители, като необичайни paukovidnaya форма съцветия в хризантема. И тук е едно такова разнообразие - "Златен Strings".

Хризантемата paukovidnoy форма съцветия клас Gold Strings

На тазгодишното изложение черта 60-novinok- сортове от тях - 10 големи-Закачки хризантеми и карамфили melkotsvetkovyh 50 нови продукти.

Степен иновации Лили Pop Garden

Видео: Хризантемата в Крим музика саксофон



Тази година, както и в предишни години, показа новите си продукти и животновъди Никита Ботаническа градина - Smykova Наталия Владимировна (голям хризантема) и Andryushenkova Зоя Павловна (melkotsvetkovye хризантема).

New Garden сорт Royal Masterpiece

Новият сорт отглеждане Нина Garden



В последния танц на хризантема сортове кръг на голямо разнообразие от цветове, а аз им се възхищавам, "замразени" от щастие, премахване на камерата този цветен красота.

Green клас Shamrock

Pink разнообразие Holmdel Тъмно

Една от любимите ми жълти сортове Нанкин

Несравним оранжево разнообразие Astro Бронз

Невероятно бял сорт Zembla Бяла

Моят номинален клас "Людмила" блестеше в танца луксозен своята красота.

Grandiflorum Хризантемата разнообразие Людмила



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Пинк, лилаво, лилаво хризантема голям есенен Бал на ботаническата градина NikitskyПинк, лилаво, лилаво хризантема голям есенен Бал на ботаническата градина Nikitsky
Хризантемата - кралицата на есентаХризантемата - кралицата на есента
17 Номиниран хризантеми Есенна топка17 Номиниран хризантеми Есенна топка
Колор Хризантеми Есенна топка на ботаническата градина NikitskyКолор Хризантеми Есенна топка на ботаническата градина Nikitsky
Хризантемата 2009Хризантемата 2009
Това цъфти в Ботаническата градина Nikitsky в края на ноември?Това цъфти в Ботаническата градина Nikitsky в края на ноември?
Един ден от живота на градинатаЕдин ден от живота на градината
Представяне на изложбата "Хризантеми Есенна топка 2013" Никита Ботаническата градинаПредставяне на изложбата "Хризантеми Есенна топка 2013" Никита Ботаническата градина
Бронзови хризантеми Есенна топка на ботаническата градина NikitskyБронзови хризантеми Есенна топка на ботаническата градина Nikitsky
Червена хризантема есента топка Никита Ботаническа градина - 2013 г.Червена хризантема есента топка Никита Ботаническа градина - 2013 г.
» » » Сбогом танцува Есенна топка хризантеми на Nikitsky ботаническа градина (Крим
© 2022 ProSadGuru.com