ProSadGuru.com

Hoya цъфти 7 тайни на цъфтежа Hoya

Да бъде или да не бъде - това Хамлет дилема по някакъв странен начин е налице, когато става въпрос за саксийни лози. И всичко това се дължи на осигуряване за тях лошо име разрушители на семейното щастие. Но всичко това глупави изобретения. Особено за Hoya. Цъфти zhizneutverzhdayusche, така че всички съмнения са разбити на парчета - разбира се, да бъде!

Свободолюбиви и независими

Знам, че много стайни растения Hoya най-вече заради своята простота. Но ми се струва, че тя е много специална - необичайно толерантни. През дългите години на съвместен живот, ние станахме приятели с нея и, човек може дори да се каже, да се разбираме. И най-напред аз дори не знам как да се грижи за него. Защо, името на цвете разбрах наскоро, когато видя познато растение в списанието. Наскоро разбрах, че тя неволно е създаден най-добрите условия.



Лятото вече живеят в страната, а през зимата, твърде често напусне дома си, така че не мога да се следят редовно дома цветовете. Когато се изведе това растение семейство, си помислих: тук е друг цвете, предназначени да се борят за съществуването си, но да се откаже от подаръка беше неудобно. Въпреки това, тези тежки условия тя отиде само полза. Заводът е оцелял не само с относително рядко поливане, торене и директен, но също така и цъфтеше. Разбира се, не веднага и навсякъде. Няколко години по-Hoya растат близо до прозорец в стая на стената. Има слънчево, и тя се чувстваше чудесно: така значително разширена, че сваленият виси в непосредствена близост до снимката. То показа, че едно момиче, изглежда, че, обрасли оставя Hoya, той живее в градината. Изглеждаше особено впечатляващ цялостната композиция, когато един слънчев лъч пада върху него. Когато момичето не е виждал от листата, тя е за снимка, за да се намери друго място.

Въпреки Hoya и израства в яркото слънце и топло, никога не съм видял, че тя разцъфтя. Но се оказа, че за цялото си търпение, тя е много свободолюбиви.



Първият път, когато я видях разцвет, особено когато вдигна още един завод - за балкон. Може би стаята Hoye не са имали достатъчно свеж въздух.

7 тайни на цъфтежа



Това е толкова отворен, че не е някаква разглезена девойка, но независимо момиче, без семейна обич натрапчив внимание. Сега на балкона Имах няколко лозя, и всички те са в разцвет, а често и два пъти годишно - пролет и есен. Това е невероятно, защото балкона е много по-хладно, отколкото в апартамента, и климатът не сме мека - все още Сибир.

Hoya цветя са необичайни, много подобни на изкуственото. Един от приятелите ми, дори мислех, че е специално украсена растение. По-рано, понякога с няколко стръка цветя оскубани, поставени във ваза, но сега знам, че правя това, не е необходимо - за следващата година на това място цветята не са закрепени. Бях много щастлив, когато научих, че Hoya е с различен цвят, - не забравяйте да търсите за други сортове. Дори и аз забелязах, че мирише невероятно - цялото Терасата е ароматно, когато Hoya цъфти, но по някаква причина миризмата се усеща само вечер и сутрин и следобед, че не се забелязва.

Това е такова странно цвете. Искам да се препоръча да имат това растение у дома за тези, които, като мен, не може да си позволи да се постоянно и много време, за да се получи цвета у дома, които често отлъчен, ако работата е свързана с бизнес пътувания. Hoya е за вас! Тя знае как да се изчака търпеливо, без негодувание и огорчение.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Добър ден на всички любители на радостен свят на растенията!Добър ден на всички любители на радостен свят на растенията!
Hoya да цъфнеHoya да цъфне
HoyaHoya
Мога ли да запази къщата Hoya восък бръшляна на?Мога ли да запази къщата Hoya восък бръшляна на?
Hoya цвете расте къщаHoya цвете расте къща
Снимки на закрито растения и цветяСнимки на закрито растения и цветя
Моят Hoya цъфтеше! Особености грижиМоят Hoya цъфтеше! Особености грижи
Цвете HoyaЦвете Hoya
Отглеждането на HoyaОтглеждането на Hoya
Цветя също плачат (HoyaЦветя също плачат (Hoya
» » » Hoya цъфти 7 тайни на цъфтежа Hoya
© 2022 ProSadGuru.com