ProSadGuru.com

Оригинални саксии от цял ​​свят

Видео: Най-необичайните къщи от цял ​​свят

Искам да ви запозная с най-красивите домовете на нашите заводи - саксии за цветя. Аз наистина харесвам оригиналните саксии, в които всяко цвете прилича на картина от гланцирана списание.

За съжаление, нашите магазини по-често pestreyut конвенционалните пластмасови саксии, но те могат да се превърнат в нещо красиво, това, което ясно се каже, ателиета ни цветари.

Разбира се, по рафтовете на магазини за цветя могат да бъдат намерени керамични съдове, но цените им обикновено са страхотни, и гледката не е особено впечатляваща.

Ето защо, аз искам да отворя една интересна клон в нашата общност - саксии за цветя. Мисля, че това може да е добра идея, както и конкурс за Аля Моят любим саксия ... Но тази мисъл, и все пак ...

... Насладете се на ...

Goshochki наподобяваща кофи - това е толкова смешно и yutno, нали)?



Видео: 20-те най-странните лакомства от цял ​​свят

Както някой obranil саксия с цветя ... Чудесна идея!

Това Gosha, според производителя, трябва точно да се нарече възрастта на цветето, по някакъв начин те се изчисли. Но те изглеждат доста интересно!



Видео: Един оригинален подарък: Саксия "пълен "QWERTY"-Krossvord" (Бяло)

Какво огромно тенджери, чувството за стил.

Видео: Най-необичаен детската площадка!

Светъл и свеж. Такива прекрасни лъчи разпръснати по стълбите!



Тази кола - шедьовър! Това гърне със сигурност няма да остане незабелязано! Прекрасна!

Така през лятото, така и ясно!

И как да направиш гърне къщичките? В моята къща 2: 1, а за цветя и птици!

За да се продължи ...



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Тученица - идеален за външни саксии за цветяТученица - идеален за външни саксии за цветя
В тенджера слагам растение?В тенджера слагам растение?
Оригинални решения за саксииОригинални решения за саксии
Керамична саксия: плюсовете и minusypogovorim?Керамична саксия: плюсовете и minusypogovorim?
Идеи Дизайн: саксии за цветяИдеи Дизайн: саксии за цветя
Как да се засадят в саксии петунии ampelnye?Как да се засадят в саксии петунии ampelnye?
Съдове за стайни растенияСъдове за стайни растения
Изборът на саксии за цветяИзборът на саксии за цветя
Светещи саксии за цветяСветещи саксии за цветя
СаксияСаксия
» » » Оригинални саксии от цял ​​свят
© 2022 ProSadGuru.com