ProSadGuru.com

Оригинални букети Краков пазар

Това лято, моят приятел, професионален цветар, продавачът отиде до автобусна обиколка на Краков-Венеция-Будапеща. Разбира се, опитът е кола и камион, но отделно Искам да споделя снимки с цвете пазара на Краков, за да ви покажем най-фантастични букети, че ние може да се намери, освен в големите градове, както и че не е сигурно. Преценете сами:

tsvety1

tsvety21

Венци от моя светлината дойде до пълна наслада, но след това той забелязал, че в нашата култура, всички тези венци са свързани само с гробищата, и поляците с празниците. Между другото, цената, която виждате на злотата.

tsvety2

Изненадващ поглед от левия край на миниатюрни букети, както току-що се докосва!

tsvety3

И толкова много рози в букет от нашия купуват изключително рядко. За krakovchan очевидно това не изглежда buketische екзотично.

tsvety4

tsvety5



tsvety6

tsvety7

tsvety8

Е, добре, аз имам следния букети дъха, за приятелка, аз обикновено си мълчат - това беше като не стон не въздишка. вече са се завърнали у дома, аз осъзнах, че не снимат най-важното - реакцията на приятели:

tsvety9



tsvety10

Видео: в пазарната цвете бум на Одеса

tsvety11

tsvety12

Видео: Floral Salon Waltz на цветята, букети за Харков, Украйна и света

tsvety13

tsvety14



tsvety15

Ето до следващата снимка се появява разпръскваше родината:

tsvety16

Слънчогледи Бях изненадан, като у дома си в Pavlograd не ги виждате в пазарите. Странно е, че след пътуване, те започват да се появяват не само като Света с лека ръка ...

tsvety17

tsvety18

tsvety19

Но същността на нашата разходка из Стария Mista (т.нар старата част на града) е на посещение в католическата църква, в рамките на които сме удари цветен режим пред олтара:

tsvety20

Изненадващо в унисон с тишината и спокойствието на органна музика ...



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Букети до ден познаване на Йохан МартенсБукети до ден познаване на Йохан Мартенс
Как да се изкорени резници отрязани рози?Как да се изкорени резници отрязани рози?
Рут lahyu: изкуството на аранжиране на цветя, аз се култивира за цял живот!Рут lahyu: изкуството на аранжиране на цветя, аз се култивира за цял живот!
Ставропол семейство прави букети от зеленчуциСтавропол семейство прави букети от зеленчуци
Разполага с букети Част 2Разполага с букети Част 2
Къща на сухи розиКъща на сухи рози
Услуги, свързани с доставка на букетиУслуги, свързани с доставка на букети
Сватбен букет от розиСватбен букет от рози
Търсенето на услугите на цветаритеТърсенето на услугите на цветарите
Букет от есенни цветовеБукет от есенни цветове
» » » Оригинални букети Краков пазар
© 2022 ProSadGuru.com