ProSadGuru.com

Букети и цветя на Свети Валентин

Видео: Как да се изгради букет цветя на Свети Валентин? Vytvoryashki

Ден Букет Валентин (Според списание "Цветята в дома", February 2013 г.)

Марина Solyanov по електронна поща

В навечерието на най-романтичното, топло и трогателно празник - Св. Валентин - Искам да споделя тайната на вземане на този "Свети Валентин", които, значи ще се запомни за много години напред.



Много от вас вероятно са видели красивите цветя във формата на сърце. Те се използват за украса на сватбени автомобили, или да даде на любимите си хора, опитвайки се да използвате цветове, за да изрази дълбочината на чувствата му. Но ако си мислиш, че за да се направи такава песен и можете да притежавате? Да, това не означава непременно отидете в цветарския магазин и прекарват много пари. Има си струва да се върне може би с необходимите материали.

Така че, трябва роза, вода и флорални пяна (или, както го наричат, pioflor) за производство на цвета на сърцето. Последното може да се поръча по интернет, защото този продукт е не всички магазини за цветя. По-добре е да изберете гъбата, която има специален капацитет тиган.

За да започне производството на състава е необходимо да се накисва водопоглъщащи основи. Просто налейте вода директно върху гъбата, която е в тигана, и изчакайте, докато се абсорбира. Добавя се вода, докато pioflor докато престане да се усвои. Ако сте закупили гъба без палет, а след това се накисва в който и да е друг съд и запази във водата, докато тя няма да падне до дъното. След това го извадете и оставете водата се оттича.



След като приключва с гъба, започнете поставянето на рози. Нарежете стъблата, така че дължината на всеки крак от рози е 0.5- 1 cm над гъбата, извадете шипове. След това внимателно поставете на стъблата в пяна - тясно, цвят на цвят. Може допълват работата на листа, панделки и свещи. Не ограничавайте въображението си, да създавате и приятно изненада приятелите и семейството си!

Кристина Khorolskaya Тула

Видео: Любовта Букет. Поръчайте цветя на Свети Валентин - SendFlowers.ua



Един ден се съсипа отношенията ми с моите близки, страх от отговорност. Струваше ми се, че нищо не може да се променя, но не намерих сили да направи последен опит да си възвърне любовта. Аз го убедил да дойде в дома ми за следващото обаждане. Той дойде ядосан, сърдит и целият му вид показва, че толерира не е настроен с мен. Но тогава той видя моя изненада на масата до леглото - два висок красив стъкло, тъкани с друг. Между съдове горящи пламък на свещ, състоящ се от две половини на сърце.

Аз дори не трябва да кажа нещо: за фаворит да вярват в моите искрени чувства и след това да ми простят и да забравят престъплението.

За да бъде в състава, в допълнение към моите очила и свещи необходимо рафия, 6 стегнати пъпки от рози, 2 чаени рози, метличина 2, 2 божур е средно по размер и 6 затворен пъпки от един и същи цвят.

В началото на производствения процес I, който е свързан очила крака рафия кабел (може да използвате лента). Аз увита около тях, така че в края на кабела се обърна безкрайност знак. За да се свържете чашите е по-удобно да ги поставя само върху твърда повърхност и, държейки с една ръка, както на кораба, а с другата ръка да приключи краката си. Това движение изисква някои умения, така че не се обезкуражавайте, ако първият опит не работи. Следващата стъпка е да се образуват мини-букети. За това, аз споделих всички цветя и стегнати пъпки на две равни части и да започне да ги комбинирате заедно. В резултат на това всеки куп състои от три пъпки от рози, три пъпки пиони две разпенени върху един метличина и един Пион взаимосвързан конвенционален резба. Цветя бяха готови да се потопите във водата, която аз попълнено чашите. Разбира се, преди да работите с цветя, отсека техните стъбла до 5 см. Височината зависи от размера на вашите очила, така че трябва да отрежете стъблата така че букети и не попадат извън контейнера, и не попадат в нея.

Крайният акорд е свещ във формата на сърце, което е най-добрият костюм на ситуацията. Разбира се, съставът е краткотрайно, но ние успяхме да направите снимка на него, а сега и съхранява снимка като талисман в нашето семейство албум.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Легендата за Свети ВалентинЛегендата за Свети Валентин
Св. Валентин: Как да направите изненада втората половинаСв. Валентин: Как да направите изненада втората половина
Нова Зеландия цветя разцъфнаха в деня на Свети ВалентинНова Зеландия цветя разцъфнаха в деня на Свети Валентин
Валентин със собствените си ръце: поздравителни, свещи, ажурна висулка, бира ВалентинВалентин със собствените си ръце: поздравителни, свещи, ажурна висулка, бира Валентин
Azalea и "Свети Валентин" - пътят към сърцетоAzalea и "Свети Валентин" - пътят към сърцето
Канадските мъжете се подготвят за Свети ВалентинКанадските мъжете се подготвят за Свети Валентин
Изложбата на теменужки Св. ВалентинИзложбата на теменужки Св. Валентин
Св. ВалентинСв. Валентин
Цветен режим, Св. ВалентинЦветен режим, Св. Валентин
Валентин ягоди със сметанаВалентин ягоди със сметана
» » » Букети и цветя на Свети Валентин
© 2022 ProSadGuru.com