ProSadGuru.com

На моравата

Нека започнем с факта, че аз не съм професионалист!)) Аз пиша чисто от неговия опит!

морава

Малко поезия, присъединявайки се така да се каже)) 
Виждайки зелена трева, аз попаднат в детството)) и аз със сигурност искам да свали обувките си и ходи по него бос. И е бременна Никога не съм ... макар че аз обикновено разглежда като луд. Когато дойде възможност, ние веднага попита родителите ми парче земя за областта и басейн за дъщеря ми. Ние идентифицирахме не са обработваеми и са силно обрасли с бурени парче земя, в средата също попречи на кладенеца от септичната яма. Ние не сме неудобно obsadili му далии, и че е лесно да се загубиш в зеленина. Мечтаете за това как нашето бебе да пълзи върху еластичната gazonchik, ние не се позовава на източника и не търси от специални познания в отглеждането на тревата, се втурнаха към магазина за избор на семена. Избрахме сместа за детски паркове на средния сегмент ... подкупен фраза: мека, дори и след косене. Това беше основната ни грешка! 
На неговата морава))

Оплоди малко на земята и засяване на трева, ние трябва да чакаме резултати. И само седмица по-късно тя се качи ... и дори няколко седмици ... кашлица кашлица ... zakolosilas! И тя ни даде да се разбере, че не е тревата ... това е като нива косят трева ... това е невъзможно да отрежете, линията прекъсва всяка минута ... след окосяване budylki пръчка, с която един възрастен ходене неприятно! И тя расте със скоростта на светлината. Нищо красиво ... в общи очакванията ни разби. Това е срам. 
На неговата морава))

И така нататък, ние трябва да се научат: Интернет се изкачи, се затича към форума. Има добре осведомен човек каза какво и как и защо ... И аз ще се опитам да ви кажа ... така че започнете съвети)))
Готвене на земята. Парцел преди сеитба трябва да е гладка, ние не се постигне идеала, но ако искате да, това е, специално оборудване за тази цел. Може да се приема в отдаване под наем. Ние просто подпечатва по краката))) Ако имате много плевели, а след това аз силно препоръчвам да използвате химикали, за да убие добавката ... или заедно с повишаване на косачки и тревата ... и с тор и често поливане, че е трудно да се знае, докато тревата расте ... не се страхувайте да използвате химикали, не ядете тази трева)) допълнително наторяване на земята, специална тор продадени на същото място, където семената. 
Сега изберете семената. Това е най-важното. Оказва се, най-красивата тревата се получава блуграс семена. И ако се вгледате в трева на продавачите, то е, че те ще го напиша в състава. Въпреки това, когато публично предлагане трева смес, а след това sypyat там ... съжалявам))) 
Ето защо, ние силно препоръчваме да проучи внимателно състава на тревни смески и да вземат участие блуграс най-малко 50%! Нека си купите по-скъп, но резултатът. Не повтаряйте грешките си, както е описано по-горе. Избрахме по-скъпо от предишните 2 пъти, но в състава на ..., като:
На неговата морава))

Един добър производител никога няма да се скрие съдържанието на кутията. Помислете за семена. Bluegrass семена са много малки.
На неговата морава))

Сеят гъсто, ние protryasli в една посока, а след това тръгна в обратната посока. Ние е на разположение за пясък, то е, че те, а ние се поръсва малко семена. Можете да използвате земята. Няма нужда да се излее на дебел слой, просто поръсете. Както се оказа твърде насекоми обичам блуграс ... особено ние го влачат мравки)), последвана от поливане и чака.
Блуграс е наистина бавно расте трева. Когато чака за кълняемост е бесен, но когато тя е рядко трябва да се косите, благодаря)) Стигнахме до 2 седмици, но трябва да се каже, доста бързо нараства. Бяхме поставени в средата на август, и все още има време през септември, като бос на загасването на утринна роса)))
Някъде в един месец не е необходимо да се притеснявате за плевели, блуграс тях оцеляват. И единственото нещо, което той обича и се нуждае от тревата - е поливане. Особено в топлина. Не вярвайте на историите, които не могат да ходят, да се издигне на svezhesazhennomu морава. Първото косене се извършва след otrostaniya 10 cm, нарязани им трева с височина до 4-5 см. А сега няколко снимки на нашия септември rezultatov.Seredina за съжаление снимка, направени през нощта, но има за пачка близък поглед можете да видите))
На неговата морава))



Тази снимка от 20 октомври.
На неговата морава))

последните слънчеви дни. взаимодействаме лоша реколта)))
На неговата морава))

и вече е пълноправен есен, на ноември. Всичко се е превърнало жълто, се разпадна, но тревата само на някои места леко пожълтяла. И така, на зелено върху нея и тя валяло.
На неговата морава))

Видео: Олег Pakholkov говори за ползите от високите места на поляната



А това е как той дойде при нас от под снега, а не червено ... зелен веднъж, и това е такава радост, когато там е празен ... настроение се издига на зелено
На неговата морава))
Той стана като един много весело расте и да светне зелено) От самото начало на пролетта)

На неговата морава))

И сега това малко парче земя е нашата гордост. Плътен, мек. Walk, руло))) Деца възхитена))
На неговата морава))



Тук е GREEN JOY))))
На неговата морава))


Като цяло, не считам за реклама, както беше написано))


Извън прозореца, лятото 2015 г. и отдавна е обещал, така изложи снимки на нашите тревни площи днес. Той е излетял през нощта.

Видео: Преглед на морава NEXT

морава

този следобед

морава




Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Идеалната вила за нашето семействоИдеалната вила за нашето семейство
Какво е различен от другите власатка трева на моравата?Какво е различен от другите власатка трева на моравата?
Пет от най-важните съвети за поддръжка на тревни площиПет от най-важните съвети за поддръжка на тревни площи
Бебе FittonБебе Fitton
Засяването трева през пролеттаЗасяването трева през пролетта
Зимуване мораваЗимуване морава
Избор на косачка за трева: какво да търситеИзбор на косачка за трева: какво да търсите
МораваМорава
Смес за тревата - което е по-добре?Смес за тревата - което е по-добре?
Как да се сеят тревата 9 Подробна видеоКак да се сеят тревата 9 Подробна видео
» » » На моравата
© 2022 ProSadGuru.com