ProSadGuru.com

Чинийка вода като поток от сух zavereshnie

Видео: Предварително определяне PVC фолио преди запояване

Чинийка вода като zavereshnie сух поток.
След като приключи ми е отводнителен, трябваше да направи само една крачка, за да завършите пълната картина. 
Естествено вода от потока в природата skaplivatesya езеро. Това езеро е искал да направи за мен. Но аз не можех да реша, това Далет от контейнера, запълване на мястото на конкретна форма, или просто казано филма. Така че това е за няколко години, а не на езеро яма, която се състоя на цялото количество вода от дъжда. На снимката в долния ляв ъгъл се вижда добре Pit вместо на езерото

Но едно трябва да prehal на нашите гости. А умението такава бъркотия! Аз трябваше да бързо да постави нещата marafet и премахване на бъркотията в сухо рекичка.
Аз избрах голям магазин за хардуер, купил там 90-литрови черни Технически таза. Беше доста дълбок и не много голям диаметър.
Тъй като капацитетът е била малка, тя е просто работа. Старият яма разпространение земята аз почти чакъл. Той създава своя басейн :) Около него се разпространява земята дори чакъл, трамбовъчни постоянно.
Дребен около контейнера служи като дренаж. Когато има силен дъжд, водата прелива езерото, но това не се разлее по релсите, и излиза през канала в земята.
Този метод на капацитет инсталация е замислен дълго време. Планиран ако зададете бетон пръстен след това може да го вложи в мивката, която се използва в бани и черупки, в случай на нужда може да бъде отстранен и водата освобождаване на спирачния при наливане на дъното вода. Но в пластмасов контейнер да се направи дупка съжалява. Да, и на обема на водата не е голямо в него, направи го бързо. 
Водоемът е инсталиран под нивото на потока и под нивото на земята. На мястото, където рекичката и езерото закачен аз положих плоски керемиди в пясъчник. Те сякаш виси над езерото. Го направи по две причини: за промяна на формата на резервоар и водопад ефект, когато водата тече надолу по течението. А инсталация под нивото на земята с запрашаване чакъл дава допълнително количество вода, езеро прелива по време на дъжд.

Видео: вила дизайн

& Amp; усилвател-quot-Boucicaut & усилвател-quot;



На ръба на контейнера положи плоски камъни. Те се определят само по ясен начин и малко напомня на "Boucicaut". Аз наистина не ми харесва ефекта върху увеселителен парк валяк, но тази форма на капацитет направи.

Видео: барбекю се запали. Децата ядат барбекю. Kindle барбекю. Децата ядат барбекю



От страна на подхода към езерото също разпространи земята развалините и положи големи камъни, засадени мащерка. Има котки и кучета е удобно да дойде и да пие вода.



Плавно спускане до езерото
За да посрещаме гости през цялата имал време! И осъзнах, както и, че понякога тези ситуации са принудени да се разбърква и излизане от задънената улица.
Тогава моят съсед даде лилия езерце. Обичайна, жълто. Добре се установяват. Тя тръгва с деликатен вода кестен pritenyayut огледало зелена вода и тя не прегрее и да не цъфти. 

Видео: Как да се измъкне от Кока-кола, фанта и вода

Листа от водни лилии и върба Matsuda
И след като сме внесли с риболов на шаран. Една от тях беше толкова енергичен, че пускането му през езерото. Той е бил на 4 години и след това 5 и това миналия сезон, печелейки вода, за да инсталирате малък фонтан, синът случайно уловени и ни каракуда! Той не е нараснал по размер, става само на големия главата.
След като в музей на водата в Киев, ръководството ми каза, че някои риби са толкова адаптират към големината на резервоара, че престава да расте. Тя разказа за есетра плаващ в техните аквариуми и с много малки размери. И нашата Karasik приспособи към новия си дом.
И в езерото, ние някак си живеят жаба. Cool едно в камуфлажни кърпа. Обадихме й Марта. 
Frog Марта върху листа от кестени, вода

Ето такъв съм mikrovodoem. Но ако искате да се научите как да се направи добра водоем с ръцете си, а в същото време и да видите фънки градината Юлия Тадеуш близо до Минск, след това кликнете върху линка - няма да съжалявате!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Pond на uchactkePond на uchactke
ОтводнителенОтводнителен
Това, което прави фонтаните?Това, което прави фонтаните?
Басейн на шест декара: 10 красиви идеиБасейн на шест декара: 10 красиви идеи
Градина на езеротоГрадина на езерото
"Изкуствен поток" в страната със собствените си ръце"Изкуствен поток" в страната със собствените си ръце
Brahikoma Лебедово езероBrahikoma Лебедово езеро
Изкуствено езеро с ръцете си: мит или реалност?Изкуствено езеро с ръцете си: мит или реалност?
Илюзия ручейИлюзия ручей
ОтводнителенОтводнителен
» » » Чинийка вода като поток от сух zavereshnie
© 2022 ProSadGuru.com