ProSadGuru.com

Единството на жилища решения стил и градина около него

Дизайнът на селска къща 


Ако проявявате интерес към тази тема, вероятно имате нещо за четене, гледане на списания. Познанията ми в тази област, също започна с литература. И до голяма степен, защото от това, което аз съм чел, аз се убедих в реалния живот.

Аз не съм по никакъв начин не се стреми да се конкурира с професионалистите от областта на пейзажа или градина дизайн или строителство. Просто много неща са толкова очевидни, че става невероятно как не можете да видите, не ги забележи.

Информация, събирана от литературата, ме накара да се обърне внимание на факта, че много градинари, които нямат възможност да ползват услугите на дизайнери и са принудени да създадат своя собствена градина, правят много грешки. И прясно изпечени дизайнерски фирми, започнали на нуждите на деня и с персонал от професионалисти на слаба, много често просто жалко колегата си професия.

Един от най-често срещаните грешки в организацията на градина и двор пространство - комбинация от твърде много много разнообразна по стил и характер на материалите. Аз разбирам, че тя често идва от липсата на ресурси собственик на сайта. Но по-често хората просто не мислят за и мухъл къщата си и се построява една от най-добрите, по тяхно мнение, някоя от наличните материали. В този а в друг случай, можете да постигнете добри резултати, ако го подход разумно.

Е, съдия за себе си. Ако построена дървена къща, или, още по-добре - кадър, а след това оборудва района около нея, вие също трябва да използва дървесината. Не е най-добрият вариант в този случай, например, беседка, направена от тухла ... Тема дърво желателно да се продължи в малки архитектурни форми.

Дървена къща 



В допълнение към необходимостта от външна съвпадение на еднакви характеристики на материалите е много важно в организацията на земя и изграждане на къща, за да издържат на всеки отделен архитектурен стил.

Ако не знаете много за стилове, опитайте така да се каже, за да избягат от реалността и се премества в онези дни, когато нормата е, например, една дървена къща, и си представете, че живеете в това време. Или премести психически в друга държава със своя начин на живот. Ето и изграждане на всичко, както беше решено по това време и в тази страна. И не може да се обърка - всичко е стилен.

Ако в градината имате къща на бял тухла, най-добрият изграждането и го правят добре. Красиво ще изглежда бели тухлени колони в комбинация с железни пръти, ако искате да се изгради, например, една беседка. И въпреки че сега на мода дървените сгради, като беседка (добре, навес) ще изглежда хармонично, ще се създаде единен архитектурен ансамбъл на вашия дом. В този случай вписва идеално в сайта и пътеките на тротоарни плочки, а дори и на пластмасови столове и маси костюм на мебели.



бяла къща

Ако по време на строителството на къщата с изключение на тухла или дърво се използва трошен камък (цокъл се издига над земята мазе и т.н.), че е много подходящо да се повтаря темата на дрипави каменни постройки в градината. Отлично ще изглежда писти и площадки, асфалтирани или покрити с чакъл, средни чакъл. Направете фондация чакъл за навес, заобиколен от средни Booth яма пръстен - и ще видите как звуците в един ансамбъл от района около дома си.



Stone House и път

По този въпрос можем да говорим много. Главна често критичен поглед към вашия "дете" и не се отклонява от целите, поставени. 

Харесва ми комбинацията от класически червени тухли (и тен глината, някои небрежност в зидария) с дрипави чакъл камък. Обичам плочките, но не мога да си го позволя.

Къща и ограда от червени тухли

Чудните каменни постройки са съчетани с дърво и метал. Те се допълват взаимно. Някои метал и камък и няма да се намесва в дизайна на градината с дървена къща.

Всички естествени материали може да бъде хармонично съчетани, но само един от тях все още трябва да бъде солист.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Градински дизайн: простотаГрадински дизайн: простота
Идеи уютен вътрешен дворИдеи уютен вътрешен двор
Често срещани грешки в ландшафтен дизайнЧесто срещани грешки в ландшафтен дизайн
Фитодизайн мебелиФитодизайн мебели
Идеи Дизайн: саксии за цветяИдеи Дизайн: саксии за цветя
Защо ви е нужен озеленяване?Защо ви е нужен озеленяване?
Градина планиране стил пейзажГрадина планиране стил пейзаж
Декоративни статуетки за градина и двор със собствените си ръцеДекоративни статуетки за градина и двор със собствените си ръце
Как да се създаде една италианска градина в малко пространствоКак да се създаде една италианска градина в малко пространство
Младежи за екологично благополучиеМладежи за екологично благополучие
» » » Единството на жилища решения стил и градина около него
© 2022 ProSadGuru.com