ProSadGuru.com

Цветя и камъни

Аз съм готов да се използват във вашата градина камъни. Харесва ми да ги комбинирате с различни растения, за да изберете и да се съчетаят. Като такива, алпинеуми (алпинеуми, или слайдове) Аз нямам, но в различни части на градината има малък състав. И понякога ефекта на комбинацията от камък и растения е напълно неочаквано. Ето, например, потайниче сянка.

потайниче сянка

Тя самата е много красива - и цветни листа и нежни цветя на висок цвете стъбла. Но контраста на груб строеж на камък с тънки клони и малки цветя се оказа напълно зашеметяващ.

Потайниче цветя на фона на камък

Видео: Александър Dyumin - Цветя от камък

Оказа много хармонично комбинация от гранит камък с издълбани листа на Astilbe.

Astilbe и гранит

цветя в стаите:: Видео живи камъни. Lithops цвете



Повече студена и силна, но не по-малко елегантен състав се получава от голяма сива скала и папрати.

Папрат в камъни

Очарователно поглед сред скалите цъфтящи храсти Ushkova иглика. И дори когато тя изникне, неговата необичайна плътна зеленина със светлосив патина е в хармония с околната среда.



Ushkova иглика

Пухкави зелени кипарис млечка ползи от комбинация от камъни. Тази комбинация, в допълнение, практичен: Euphorbia предотврати камъни растат агресивно вземете цвете.



кипарис млечка

Ранна пролет и късна есен, когато растението е все още много малко, или те са бледи, камъни солист в градинските композиции.

Камъни в езерце

Видео: Пхоол Aur Патар

И на скалите под храсти и високи цветя в слънчев ден можете да видите странно и необичайно сянка.

Сенки върху скалите

Видео: АЛЕКСАНДЪР Dyumin - ЦВЕТЯ ОТ КАМЪНИ

Разбирам, японците, възхищавайки камък ... Всъщност, дори и при нормални изглеждащи камъни крият своята красота. Аз ви убеди? ))



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Lithops по-добре, отколкото podoknnike Lithops снимка!Lithops по-добре, отколкото podoknnike Lithops снимка!
Как да си направим легло от камъни: няколко съветаКак да си направим легло от камъни: няколко съвета
Свързани материали алпинеуми устройствоСвързани материали алпинеуми устройство
Как да си направим алпинеуми (видеоКак да си направим алпинеуми (видео
Градинска пейка на камъниГрадинска пейка на камъни
Потайниче цвете - живот в камъкПотайниче цвете - живот в камък
Мъхове и лишеи: украса в градинатаМъхове и лишеи: украса в градината
Как да инсталирате и групирани камъни в алпинеумиКак да инсталирате и групирани камъни в алпинеуми
Растения за алпинеумиРастения за алпинеуми
Камъни за алпинеумиКамъни за алпинеуми
» » » Цветя и камъни
© 2022 ProSadGuru.com