ProSadGuru.com

Градински магазин без бормашини и триони - бързо и лесно

Видео: Как да си направим мини бормашина със собствените си ръце у дома / Как да си направим мини бормашина

Градински магазин без бормашини и триони - бързо и лесно

Един ден, един съсед дойде при мен: "А куп стари бетонни блокове не е нужно" Когато видях, че предлага за блоковете, а след това просто да скача от радост, "Човече, аз мислех, че на грим от тях! градина пейка!". Той ме погледна малко изненадан и малко съчувствие, примигна и изрече: "И аз имам ги някъде да се постави, така че да отнеме" Не по-рано да се каже отколкото да се направи, събрах блокове, нарисувани от спрей, да се държим заедно и през дупки мушна четири дървени дървен материал , Разположен на върха на възглавницата, и - готово, супер шикозен пейка готов!

Видео: вземане на рязането с бормашина

Видео: Как да се изострят ръчен трион за дърво с ръцете си

материала:

  1. Циментовите блокове 12
  2. 4 дървен материал (в този случай се използва кедър)
  3. 2 кутии праймер
  4. Подходяща възглавница / възглавница (може да бъде разтегателен)

Как да се съберат:

  1. Paint бетонни блокове
  2. Построяване на две кули от шест единици (вж. Снимка)
  3. 4 дървена пръчка дървен материал през горния отвор
  4. Покрива се с възглавница

На снимката: магазин за половин час


По-лесно, може би, не би могло да бъде - без триони, дрелки, не местната солидни и надеждни. В този магазин, можете да седнете, да ляга, четете, слънчеви бани. И вие можете да го използвате като работна повърхност - за градински инструменти, лейки. сложите магазин Не се срамувам да бъда като някъде на уединено кътче, и по протежение на трасето, или на входа.

Видео: Garden пейка



Най-общо казано, това пейка - базовата версия, която може да бъде изградена при всички тези блокове и дървени греди - ще бъде фантазия. И идеята да споделят с нас Шона Коронадо



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Градинска пейка на камъниГрадинска пейка на камъни
Пейка с ръцете сиПейка с ръцете си
Шатра за уикенда!Шатра за уикенда!
Градинска пейка, изработена от дървени трупиГрадинска пейка, изработена от дървени трупи
Как да си направим ограда за градината със собствените си ръце?Как да си направим ограда за градината със собствените си ръце?
Градински триониГрадински триони
12 Невероятни неща за дома и градината със собствените си ръце: fotoinstruktsii12 Невероятни неща за дома и градината със собствените си ръце: fotoinstruktsii
Възглавница-острицаВъзглавница-острица
Осъществяване на бреговата ивица на езеротоОсъществяване на бреговата ивица на езерото
Калъф за стаята на дететоКалъф за стаята на детето
» » » Градински магазин без бормашини и триони - бързо и лесно
© 2022 ProSadGuru.com