ProSadGuru.com

Зелени прически за скулптура градина

Зелени прически за скулптура градина

Видео: Зелена морска костенурка полимерна глина скулптура

Днес решихме да ви забавляват. Разбира се, че знам, че сега можете да си купите на пазара не само най-екзотични растения, но също и много интересни саксии.


три сестри

Видео: главен Garden Sand Скулптура | East Coast Parkland Green | Propnex

В Америка (и не само) вече могат да бъдат закупени във формата на саксии на бюста, както можете да видите на снимката. Американците - хората са находчиви, нека тенджери и ги купуват различен състав, за да се организира ...


На снимката е очевидно няколко: жена нежно погледна спътника си ... Съставът на някои от парчетата на Мери. Ню Джърси, САЩ

В тази статия е публикувал снимки, направени от дистрибутора на сайта на саксии. Първоначалните снимки са всички подписани / описания. Аз трябва да кажа, че мнения и, макар и най-ентусиазирани.


В този пот засадени Hoya. Че "заключва" за статуята. Помело изпратен от компютър. Флорида, САЩ.

Следващите 2 глави - мъже и жени - ландшафтен дизайнер Barbara на парчета. Мериленд, САЩ, и описанието на автора:


Дамата с перо


Те главата ми е божи дар! На първо място, работа с тях е удоволствие, и второ, в пейзажа те могат да намерят няколко много успешни приложения. Echeveria (лат. Echeveria), образувайки Елегантна шапка-ING на тази дама, цъфтяха цяло лято! И когато първите слани удари, дръжка леко повехнали, но цветята са държани върху него и сега (вж. Снимка). За жената, аз винаги казвам "напълно готови да излезете."


Суровата индийски Waukesha

Видео: Скулптура Garden - 15 Minute Photo Challenge

Това индийски име Waukesha - силен, сериозен и дискретен. Знаеш ли, някои от моите клиенти са копирани идеите ми - аз видях в градините, украсени с пера даде индийци и сурови!


Дядо Коледа

Изобретателен жител на Тексас подготвени сестра ми е такъв подарък за Коледа. Вярно е, че е купил женска глава, но за "брада" и капачката не може да го види.


Дамски и главата мъжки Джеб от Източен Хамптън, Ню Йорк. Ню Йорк, САЩ.


Авторът на тази двойка Джеб някои от щата Ню Йорк. Хрумна му, само за две брилянтни идеи. На първо място, той дойде да се засадят ягоди в "мъжки" саксия. И vtroryh Джеб успя да сложи растения в саксии директно, без използването на саксии. Как успяваше самият той казва: "отваряне на дъното на саксии Затворих с пяната, когато е замразен, той намушкал няколко дренажни отвори с дълъг нокът." Е, благодаря ти, Джеб, за идеята!


Zelda и Thor на парче. Северна Каролина, САЩ

Техният създател на име Синди пише: "Zelda се радваше sfotogra-Fi-среда за сайта - тя е ли такава красота! И, ето, Тор не беше ентусиазиран за тази идея и изсумтя: "забавно момиче". Но Zelda не е успокоен и силно го призова: "Снимките ви изглеждат толкова мъжествен и авторитетни, добре, скъпа!" И в крайна сметка той се отказа. По принцип, ето го, тяхната картина "



След това - още няколко от Орегон, САЩ. Запознайте се отблизо с тях, между тях, очевидно, хармония и взаимно разбирателство. Това скулптурната двойка дори е полезно да има в градината, така беше и с кого да вземем един пример.


Колко романтично те изглеждат заедно! Как уютно там под буйни храстите!

След това - със снимка Коледа подреждане на градински скулптури.


Ами, отколкото не коледна украса? И нека никой в ​​градината и в къщата!

Видео: 20 Модели Red Green открито Проектор Лазерни Светлини Landscape Garden Home Коледа осветление GO-20RG


Великолепна лятна кухня. От двете страни на камината са грациозни статуи. По-долу - същата статуя затвори. Фото направен на парчета. Ню Джърси, САЩ.

Тук, между другото, че е доста подходящо да се спомене, че годините 300-200, така че малко европейци могат да си позволят екзотични растения. Например, в Холандия цената на един-единствен лале крушка е равна на стойността на цялата къща! Орхидеи закупени само да се знае, а за орхидеи хората буквално умират: корабът заминава за Южна Америка, пътят е трудно и опасно, в тропическите ширини на моряци чакат денга и диви животни, както и по пътя обратно към кораба може да прихване пиратите.

Сега расте на перваза на прозореца теменужки или питайя и никой нищо изненадан. Е, в този смисъл, ние изглежда да е щастлив ...


Sweet двойка от Калифорния, САЩ

Купи нови саксии, саксии и растения, създаване на състави в тенджери и градина raduyte себе си и любимите си хора!



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Скулптура "Green"Скулптура "Green"
Green скулптура не успя да цъфтиGreen скулптура не успя да цъфти
Стъклени скулптури в градинатаСтъклени скулптури в градината
Не само цветни хобитаНе само цветни хобита
Идеи Дизайн: саксии за цветяИдеи Дизайн: саксии за цветя
Градински скулптури - извайват какъв материалГрадински скулптури - извайват какъв материал
Внимание - конкурс "Моята Green House"Внимание - конкурс "Моята Green House"
Градински аксесоари и скулптуриГрадински аксесоари и скулптури
Мискантус в снимкатаМискантус в снимката
Видове градински скулптуриВидове градински скулптури
» » » Зелени прически за скулптура градина
© 2022 ProSadGuru.com