ProSadGuru.com

Фонте lyuchente - любителите мечта градина

Фонте Lyuchente - любителите мечта градина
Много пъти ме питат каква е тайната на красотата моята градина. Отговорих, че тази градина отразява живота си, със своите радости и скърби, любов и раздяла. Вълнуващ атмосфера на градината се появи в резултат на факта, че всички мои чувства, мисли и съмнения да останат тук. Вероятно, това е място на концентрация на всичките ми сетива, на място, където животът ми се отразява.

Паоло Peyron

Намира се на хълма Фиезоле Фонте Lyuchente градина е създаден от Паоло Peyron. През целия си живот той проектира, преработен, възстановен и украсен с страстен ентусиазъм и най-голямо внимание.

Анджело Peyron купи вила през 1914 г. и е наел архитект Уго Dzhovannotstsi (1876-1957) за реконструкция на сградата в съответствие с модерния докато еклектичен стил.



Garden Фонте Lyuchente

Паоло Peyron наследи имението през 1919 г. и започва да живее тук постоянно през 1934 г. започва работа по създаването на градината, която оттогава е провел постоянно, почти без прекъсване.



Унищожаване, събрана по време на Втората световна война, настоя реконструкцията и работа беше извършена интензивно, имаше италиански градина, тераси, стълбища и зона за музика, посветен на Рикардо Мути, с беседка в езерото лехите с подрязани чемшир, езеро, гора, украсени елементи от класическата архитектура градина и няколко статуи донесени от Венето (на около 80, те се поставят в градината и гората).

Garden Фонте Lyuchente



В Fonte Lyuchente основен елемент е вода. Намерени са 29 чешми, изградени от елементи от различен произход. градински тераси надолу стълбата заедно идеалните надлъжни алеи, обхванати от високи кипариси, така че с изглед към града, което може да се види, както ако го погледнете през телескоп (Paolo Peyron казаха, че е създаден сцена, в която градът служи като фон).

Garden Фонте Lyuchente

От източната страна на имота е изкуствено езеро, което изглежда сайт, посветен на музиката. Препоръчително е да посетите вилата през пролетта, за да видите цъфтящи китайски глициния, когато терасите на стената в първо градината блести с разкошен цвят индиго.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Рут lahyu: изкуството на аранжиране на цветя, аз се култивира за цял живот!Рут lahyu: изкуството на аранжиране на цветя, аз се култивира за цял живот!
Осъществяване предната градина около къщатаОсъществяване предната градина около къщата
Красива вила с рози и езераКрасива вила с рози и езера
Белгийски Gardens: градина Крис ГизелаБелгийски Gardens: градина Крис Гизела
Секция площ: създаде настроениеСекция площ: създаде настроение
Английска градинаАнглийска градина
Young предлагат семената на надеждатаYoung предлагат семената на надеждата
Беседка за градинатаБеседка за градината
Голям Dixter градинаГолям Dixter градина
Възстановен Edwardian градинаВъзстановен Edwardian градина
» » » Фонте lyuchente - любителите мечта градина
© 2022 ProSadGuru.com