ProSadGuru.com

Мушкато на shtambe

Видео: Ваксинирането в shtamb храст

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Преди три години ми бяха дадени на кралското стрък мушкато, което бях дълго мечтали. Но колко много ми се грижеше за нея, не, цвете израства в едно стъбло. Дори след като имах prischipnula, той се пресегна, нали, сега двата горни.



Две години по-късно, мушкато разцъфна прекрасна люляк-лилаво "Butterfly". В рамките на един месец бях се възхищавах и цветя, но изведнъж листата на растението по някаква причина започват да пожълтяват и напълно изчезна.



Не намерих вредители на Мушкато. И за да не се загубят цветето, отсече върха и ги засаждат отново. Освобождаване на гърнето на почвата, глинени кома с дървесна стъбла (това, което е останало от Pelargonium) установи, живеещи корени.

Видео: Ваксинирането в храст shtamb година по-късно



Аз ги засадите направо в градината под крушата. И как е бил изненадан, когато ми лигаво скоро нека само четири процес и отиде в растежа. И на един от клоновете са пъпки.

Това беше в края на септември и, далеч от студа, аз трансплантирани мушкато в саксия и я занесе в къщата, макар да знаеше, рисковите - пъпки могат да паднат. Но през октомври, цветето отново разцъфна. Мушкато включен стволове. За мен това беше откритие.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Мушкато plyuschelistnayaМушкато plyuschelistnaya
Здравец или Мушкато домаЗдравец или Мушкато дома
Мушкато Queen - Queen цветна градинаМушкато Queen - Queen цветна градина
Каталог на Мушкато. Това може да се намери?Каталог на Мушкато. Това може да се намери?
Мушкато аромат след трансплантацияМушкато аромат след трансплантация
Грижа кралското мушкато как да се постигне цъфтежГрижа кралското мушкато как да се постигне цъфтеж
Как да се изкорени изрезки от мушкато?Как да се изкорени изрезки от мушкато?
Бързо и красиво, Мушкато и ImpatiensБързо и красиво, Мушкато и Impatiens
Мушкато отглежда от резнициМушкато отглежда от резници
Evergreen мушкато plyuschelistnayaEvergreen мушкато plyuschelistnaya
» » » Мушкато на shtambe
© 2022 ProSadGuru.com