ProSadGuru.com

Елементи градина Хармония

Видео: Моето малко пони. Елементите на Harmony.Cartoon игра за деца. Моето малко пони

Tree заобиколена от пейкиПешеходна пътека, пътекаДекоративни клен, тенияPergolaЧовекът е така съставена, че неприятно усещане в ветровитите степи и в гъстата гора. Това хармонично парк или градина включва редуване на открити пространства (ниви и ливади), сенчести кътчета с дебела растителност и територии с полусянка.

Видео: Елементи на Harmony 4 серии







Разбира се, идеята за оптимална среда за всеки изпълнен със собствен смисъл. Един иска да направи домашно ябълково вино, и не мога да си представя живота без голяма овощна градина. Друг се опитва да се скрие от любопитни погледи на съседите и ще се радваме да гъсти насаждения по периметъра на обекта. Вкусовете са различни, но се приземи навсякъде едно дърво или храст, трябва да сте наясно защо и това, което го прави тук.

Видео: Моето малко пони. Елементи на Хармония - Series 3. Cartoon GAME

  • Глисти - отделни дървета.
  • Обикновените кацане - редици от дървета, които се отделят различни области на парка или градината, а първият широко използван за означаване на границите на строителната площадка. Аналози на площадки за храстите - жив плет. Те могат също така да се използва за обозначаване на границите или маскиране част невзрачен камерата.
  • Alley - дървета или храсти, засадени заедно прав път. Не е задължително да представляват две успоредни редици от растения. Алеи са прости или сложни, симетричен и няма едноетажна и многослойни. Това е може би една от най-многообразни видове паркова площ.
  • Wood-занаятчийски група - две или повече дърво (храст), разположен на откритата сцена на парка. Групите са чисти (Три тополи в Plyushchikha) и смесена (бреза, на Rowan), с ядрото (представете си, че между трите тополи обезпаразитено една пирамидална) или без балансиран или небалансиран, а има и сезонен ...
  • Края на гората - дърветата, които съставляват границата на гората или парковата зона на град. Те са традиционно се използва, за да се осигури плавен преход от гората или паркира на масива до поляната.
  • Перголи - дървета или метални конструкции, преплетени с лозя.


Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Моето чудо - ChamaedoreaМоето чудо - Chamaedorea
Руската градина, не подстригана морава и ливадиРуската градина, не подстригана морава и ливади
Малкият ми градинаМалкият ми градина
Растителни елементи на японска градинаРастителни елементи на японска градина
Малкият ми AraucariaМалкият ми Araucaria
Моят дом фъстъциМоят дом фъстъци
Игри в хармония с природатаИгри в хармония с природата
Как да се направи едно пониКак да се направи едно пони
Моето сладко RanetkaМоето сладко Ranetka
Violet - едно малко чудо на есентаViolet - едно малко чудо на есента
» » » Елементи градина Хармония
© 2022 ProSadGuru.com