ProSadGuru.com

Garden-котировка на художника Дмитрий Алексеева

Видео: Прозорецът на морето | Sea Breeze | Изпълнител KAREN HOLLINGSWORHT | Прозорец към морето | HD

Garden цитирано Дмитрий Алексеев художникGarden цитирано Дмитрий Алексеев художникGarden цитирано Дмитрий Алексеев художникGarden цитирано Дмитрий Алексеев художникGarden цитирано Дмитрий Алексеев художникGarden цитирано Дмитрий Алексеев художникGarden цитирано Дмитрий Алексеев художник

Всяка градина има своя собствена история и предистория. Къса или дълга, вярно или измислена. Тази градина, можете да кажете много истории, защото всеки, който идва тук, не забравяйте да напишете своя собствена.

видео: "свят антиутопия" Кръгла маса - дискусия на антиутопия в изкуството и живота. #MIXTV





Гостите ще бъдат посрещнати не дървета и архитектурни форми и образи и алюзии, спомени и цитати. Може би по друг начин и не може да бъде в градината на известния художник Москва Дмитрий Алексеев. Неговият опит лична изложба в Третяковската галерия и на Арената, работата по филма посетете дамите, Сянка, Виж Париж и умират, популярни спектакли, интериорни проекти за жилищния проблем.

И Дмитрий дом и съпругата му Нина, дългогодишните привърженици на селския живот, ако слезе от страниците на приказките на братя Грим ...

- В градината си ходиш като приказка. Mossy ротонда с уединена пещера, каменни пейки, антични скулптури ... И този неочакван къща, чиято архитектура е типичен за европейската средновековна града, но не и за вилно селище близо до Москва ...
- Ние го положи в средата на деветдесетте години - в разгара на тухлена сграда на червено. Малко преди това, ние сме издигнали готически град за филм Сянката на Михаил Kozakov, а аз наистина харесва стила. Докато в Русия много като Европа, така че решихме да си построи къща. Докато построен, като всички се засмя на нас. Съседите дори предлагат пари, така че сме премахнали тази бъркотия. Къщата изглеждаше наистина грозно. И тогава изведнъж, в един миг, той е красив, а хората са достигнали до нас за съвет. Цялото село сега се обажда си Шекспир, и се появи заедно с пет други такива сгради.
- А защо започна градината?
- На камъка и в предната част. Това беше подарък от рожден ден на съпругата си. Около него нарасна рози.
- Когато излезе с къщата, вече знаете какво ще бъде в градината?
- Не, ние се премества интуитивно. Първоначално планиран един, после още един, най-накрая направихме много грешки.
- Например?
- Най-сериозните - дърветата са засадени много близо една до друга. До разсад са били малки, тя изглежда добре, но когато те са израснали ... Тази година се наложи да премахнем някои, също нарасна.
- Имате толкова много кестени.
- Аз ги обичам много. Това е един много красив южен растение, и ние искахме да го създадете в историята на южната градина. Сега ние ще се изгради беседка, засади лоза, около който, както се оказа, расте добре в нашите условия.
- Не се страхува от сложността на грижи?
- Странното е, че не. Това е като с рози. Това е много по-лесно, отколкото ни казаха. В допълнение, ние не са имали за задача да направи дизайн на градината в пълния смисъл на думата - с алпийски пързалки, разнообразие от растения. Обичам дивата природа, липса на грижи, покрита с мъх. Когато растенията се засаждат на случаен принцип, а не влезе в общата схема: Тук пътеката езерото, а тук магнолия цветове. Този подход, по мое мнение, убива поезия градина. Не е усещане за естественост, не е ясно къде докоснати от ръката на човека, и където не. Искаше ми се да са били, например, в Свети Михаил. Иглолистна алея, така че се разраства и така хармонично, смесени в околния пейзаж, който създава впечатление, сякаш дърветата растяха тук винаги.
- И сте използвали някои идеи на руските Estates?
- Например, в игра сглобени в St Michael. Въпреки това, те са по-Запад. Но руски стил имение, така абсорбира и преработен! Руски човек не копирате, винаги го прави по свой собствен начин. Да, редовно стил, но в близост - цветни лехи, ливади, езера, ябълка и череша овощни градини, опитомено пространство. А нашите открити пространства. Сега ние ще изградим веранда - модерен, но в руски стил.
- Ако сте построили къща сега, че нещо ще се промени?
- Аз ще трябва да използват руски тема, направен в къщата е огромна прозорец прозорец-магазин, ресни подстригва, - тя е много красива. Ние току-що се върна от Суздал, аз бях с впечатлението от тези светли цветове, шалове, первази, мощни търговски огради. Аз не виждам защо нашите архитекти не се радват на такава богата наследство. Струва ми се, че си струва всичко това перифраза в модерна вила архитектура. След това ще се превърне в малък двор, и от друга страна, със спомените, изглежда, Врубел, musatovskie мотиви - люлякови храсти, огромен бял божур цвете легло ...
- Но докато в градината може да се проследи по-голяма ангажираност към класическото знание. Античен бюст и главата на тази жена, като че ли от археологическия обект. Къде е тя?
- Работихме реални руски майстори каменоделци. Те дялани камъни. И един огромен камък никой не можеше да мръдне. Не знам какво да правя с него, и мъжете, предлагани за намаляване на една жена. Аз се съгласих. Така се оказа,. И антични бюст родителите ми даде, когато бях все още учи в художествено училище.
- И това мистериозно ротонда?
- Това е много странно строителство. По-рано, вместо да покрива там висеше ярки цветове. Но всеки път, когато се събрахме тук за голяма обяд, определено започна да вали. Аз трябваше да се направи покрив. Въпреки това, под него е влажна. Като художник ми харесва ротонда, тя е романтична и се вписва перфектно в стила на занемарена градина, пиене на чай с приятели тук неудобни. Само в много горещи дни в ротонда приятно и готино.
- Известно е, че вътрешните части правят. Същият принцип се прилага в градината?
- Да, разбира се. И тъй като няма подобен интериор, така че няма подобна градина. Той винаги се чете от индивидуалността на собственика. Фактът, че дадено лице се прави, не винаги може да бъде в състояние и добър, но това е задължен да има личен присъствие и харизма на неговите лични грешки, очарованието на живота.
- Вие прекарвате много време в градината?
- Почти тук за постоянно. Нина и аз сме много любители на ходенето през есента събира листа и да ги изгори. Не забравяйте, че както Щирлиц? Това е специална игра. И ние имаме много красива мъгла ...
- Само романтика и нищо практически? Зеленчукова градина?
- Разбира се. Там растат краставици и домати. Нина иска да направи дори една коза. Той ще бъде такъв дребен живот.
- Но зимата идва. Продължавайки градина живот по това време на годината?
- зимата идва, за да ни много гости, включително деца. Ние изграждаме истински замък с бойници и кули, попълнете двуметров хълм.
- И в градината да се облича коледно дърво?
- Ние се окачват илюминации! В къщата и на улицата всички дървета ние непременно крушки. Играчките от различни страни и сладкиши. И ние се играе в градината. За нас, на Нова година - това е акт.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Градина на професор дъски (ГерманияГрадина на професор дъски (Германия
Ню Йорк художник е създал филм за растенияНю Йорк художник е създал филм за растения
Garden Дмитрий PatrikeevaGarden Дмитрий Patrikeeva
Самотен АстерСамотен Астер
Скъпи приятели и гости на сайта си градина!Скъпи приятели и гости на сайта си градина!
Tulip Александър ПушкинTulip Александър Пушкин
Един ден от живота на градинатаЕдин ден от живота на градината
Garden стил тароGarden стил таро
Цветя с необичайно оцветяване повдигат въпросиЦветя с необичайно оцветяване повдигат въпроси
Градински стилове с модерен привкусГрадински стилове с модерен привкус
» » » Garden-котировка на художника Дмитрий Алексеева
© 2022 ProSadGuru.com