ProSadGuru.com

Bougainvillea

Видео: магазин за цветя - Bougainvillea

BougainvilleaВ продължение на много години съм мечтал за Бугенвил и в същото време се страхува от нейните капризи. Но случаят ми е помогнал да си купи малък завод. Привеждане цветя у дома, аз му дадох възможност да се адаптират към новите условия. Сложете го на южния прозорец, много вода (позволи най-горния слой на почвата изсъхне малко) и след няколко седмици разбрах, че е отишъл в растежа. Bougainvillea реши да се пресаждат в по-голям керамичен съд. Почвата за засаждане се използва универсално. Добър дренажен слой е положен, обилно напоени и се поставя на едно и също перваза.

И в 6-7 дни се появяват първите пъпки. Моята красота почивка от цъфтящи само през зимата, а останалата част от годината ме прави щастлива шапки буйни пурпурни прицветници с бели цветя в средата.

Видео: # 301.Bugenvilleya



Сега знам, че бугенвилии - растението, което трябва да е в къщата. Няма проблеми в отглеждането му там. Основното нещо - не позволяват пълното изсъхване глинени кома (най-горния слой на почвата винаги трябва да бъде малко по-влажно), и редовно се хранят.





Когато почвата изсъхва бугенвилии капки листа и пъпки. Тя има нужда от слънце до частична сянка издънки протегнаха и цъфтящи или не се случват на всички, или прицветници не са толкова ярко оцветени.

Видео: Моят сутрин (част 1), рози, Jacaranda, бугенвилия и т.н., Alhaurín де ла Торе, Андалусия, 12 Май, 2015

Всяка пролет растения трябва да бъдат трансплантирани на свеж субстрат, редовно изрежете издигната леторастите. съвети Снимайте може да се почиства в пристрастията универсален грунд и смес от речен пясък. Предварителни секции трябва да бъдат потопени в kornevin. Между другото, Bougainvillea потиска желанието за "почивка" с цигари и алкохолни напитки.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Bougainvillea - тропическа красота в стария святBougainvillea - тропическа красота в стария свят
Грижа за бугенвилияГрижа за бугенвилия
BougainvillaeaBougainvillaea
Bougainvillea в градината и в къщатаBougainvillea в градината и в къщата
Грижа Bougainvillea у домаГрижа Bougainvillea у дома
Bougainvillea снимката невероятно разнообразие от цветовеBougainvillea снимката невероятно разнообразие от цветове
Грижи у дома за бугенвилияГрижи у дома за бугенвилия
BougainvilleaBougainvillea
Arch на красив бразилски - бугенвилии голаArch на красив бразилски - бугенвилии гола
Бугенвилия нарастващите проблеми в странатаБугенвилия нарастващите проблеми в страната
© 2022 ProSadGuru.com