ProSadGuru.com

Гузман, спечели със своята красота

Видео: Кралица на красотата. Серия 1 (2015)

Гузман, спечели със своята красотаРастения от bromeliad семейството ми харесаха винаги. И въпреки факта, че аз исках да запълни колекцията си, да се отнасяме към тях с внимание. Объркани, както и факта, че след цъфтежа, те умират.

Първата ръка на Гузман получили по пощата. Това беше едно бебе на около 10 см дължина и напълно без корени. По времето на опита с различни растения бях значителна, но контакта корен не можех, без значение колко се опитва. По-късно е имало лентяй и Ehmeya. Горчив опит, дълго време не се върна към тези растения. А преди две години аз бях приятно изненадан да види в градински център неописуемата красота на централата.

От сърцето на листната маса, представлява най-голямата контакта, на тънък стрък гордо ярко червено цвете, с не по-малко ярки жълти петна. Това беше Гузман.



Сега знам, че Гузман е непретенциозен, и аз искам да я посъветва дори начинаещ производител. Обикновено се опитвам да незабавно да пресаждат закупени, почистване корените си от наземния транспорт на максимум. Но когато купуват Продажбите казаха, че този случай не могат да бъдат трансплантирани, защото почвата е много подходяща за него.

Видео: Тя е красива! Индийски красота пленен милиони мъже със своята красота

Аз просто борави завода в малко по-голям (2-3 см) и запълване на пота, за да се подготви почвата за bromeliads.



Поставете избрания достатъчно светлина, но не пряка слънчева светлина. Гузман по-късно пренаредени в курортно засенчване, но голямата разлика не се забелязва в развитието.

Видео: Казахстан волейбол спечели красота своя китайски

През лятото на винаги се налива малко вода в контакта. I полива като сушене на горния почвен слой. Не пръскайте листата. Също така, аз предпочитам да не ги докосва с ръцете си, в противен случай грозни петна остават по повърхността на плочите на листата.



Цветя на растението продължава около шест месеца. Още в средата на периода на цъфтежа децата започват да се появяват. Обикновено им е 3, най-малко - 4. Но по време на тяхното вкореняване, по мое мнение, се простира безкрайно, понякога до 6-8 месеца-ми.

Видео: Съпругата на футболист Жирков печели "ерудиция"

Ето защо, аз се запасите на търпение, за да се направи без загуба в бъдеще. Имах случай, когато е отделен от бебето на майка растение, а старата изхода не се изхвърля, все още продължава да се грижи за него. И скоро тя даде още две потомство.

Сега имам шест вида Гузман: оранжево, червено, ярко червени, кафяви, червени с жълти петна и много малки жълти сортове Мала Рондо.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Грижа Гузман у домаГрижа Гузман у дома
Пресаждането цвете Гузман. индивидуални чертиПресаждането цвете Гузман. индивидуални черти
Правилната грижа за цветето Гузман даде своята красотаПравилната грижа за цветето Гузман даде своята красота
ГузманГузман
Каламондин, Гузман и rhipsalidopsisКаламондин, Гузман и rhipsalidopsis
Цвете Гузман и грижиЦвете Гузман и грижи
ГузманГузман
Цвете ГузманЦвете Гузман
Гусман - грижи у дома екзотиченГусман - грижи у дома екзотичен
ГузманГузман
» » » Гузман, спечели със своята красота
© 2022 ProSadGuru.com