ProSadGuru.com

Каланхое цъфтежа - прищявка удовлетворен

Може би е глупаво, но аз обичам да растение разцъфтя. Разбирам, че много от растенията могат да бъдат засадени, за да украсят стаята и по този начин те не цъфтят. Но погледнете в цветята цъфтят каланхое, бегонии, както и всяко друго домашно цвете имам определено чувство идва от серията "брашно не е напразно", Освен това, аз не знам на всеки дом с грозни цветове на цветя. А ти?

Към къщата е имало това чудо - цъфтяща каланхое - това е по-добре да го пуснат веднага в голям съд. Подобно на всички Jade, каланхое обича да расте "в голям мащаб" - той трябва да разширявам се, така че малко парче от плоча не се вписва. И това е по-добре да го кажем направо в почвата за сочен - те се продават в подходящите места в големи количества. Ако, обаче, растението отказва да цъфти - трябва да се покрие с почвата на завод за 20-25 дни, а не вода.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Каланхое Calandiva непретенциозен, но цъфти красивоКаланхое Calandiva непретенциозен, но цъфти красиво
Видове каланхое - лечебни и декоративниВидове каланхое - лечебни и декоративни
Зимни цветя каланхоеЗимни цветя каланхое
Различни видове каланхоеРазлични видове каланхое
Blooming каланхое daygremontaBlooming каланхое daygremonta
КаланхоеКаланхое
Каланхое CalandivaКаланхое Calandiva
Bryophyllum daigremontianum - дом лечителBryophyllum daigremontianum - дом лечител
Как да расте декоративен каланхоеКак да расте декоративен каланхое
Каланхое - за лечение и красотаКаланхое - за лечение и красота
» » » Каланхое цъфтежа - прищявка удовлетворен
© 2022 ProSadGuru.com