ProSadGuru.com

Моят открития streptokarpusy, глоксиния и монстера





Видео: Violet. Един лист се обърна 11 деца



Моят открития streptokarpusy, глоксиния и монстераСлед като прочетете за торф компост таблетки, всички пролетта ги търси в цветарски магазин. В резултат на това от известно време по-късно става техен obladatelem.I щастлив за няколко месеца разбрах, че всичките ми "цветовъдството в" години в напразно без тези хапчета - все още не са изпълнени по-добрата почва за семена за посев, закупени. Мнозина не покълнат в почвата, а сега всички разсад растат с drozhzhah.Semena любим Gesneriaceae изкачи заедно, расте по-бързо, отколкото в земята. Някои листни резници streptokarpusy в хапчета чудо първоначално освободен силни цветни стъбла, и едва след това започва да расте listochki.A един възрастен растение, почти загуби от преливане, аз бях в състояние да спаси чрез изрязване на цялата коренова система и засадени в контакта субстрат на таблетки. Когато streptokarpusy цветчета, цветя, той се оказа по-голям, отколкото са били преди, и оцветяване по-богати и по-ниската лоб е разширен като "престилка" .Esche с хапчета съм успяха да спасят разсад Мушкато това заболяване. През пролетта, засадени семената в почвата пет Raypl серията. Ние пристигнахме само две, като и двете са били засегнати от черно краче. Без никаква надежда изтръгна един гол и се приземи в непосредствена близост до streptokarpusy на разсад. Две седмици по-късно, леко дърпане на рози, намери силни корени. Мушкато отиде бързо към растежа и цъфтежа през юли. Сега този завод резници се вкореняват само в tabletkah.Sleduyuschaya моя радост разсад глоксиния. Аз го pereopylilis с глоксиния с черни цветя. И разсад цъфтяха, и така изобилно, че броят на цветя наближава запис "майка" (Flower 42) .Letom придобити холандски 13 разсад murayi различни размери в едно гърне. Изваждане на саксията, намери солидна буца преплетени корени светлина почти без земя. Първоначално подготвени тиган с разтвор на Алпин. Баня с течаща вода в продължение на няколко часа споделени корени iseyantsy незабавно поставени в разтвор. След това, засадени в земята "Лимон" и да се напръскат Appin. Фиданки от два месеца замразени. Но след това има нови листа на височината на малките кълнове от 5 см, а след това - в средата. И само като последна инстанция да се обърна зелено най-големият разсад височина 30 sm.Vesnoy подмладяване разпада Monstera. Окопалите елит, отсече долните листа и дълго стъбло с ръка хвърли дебелина. Листата се поставят в непрозрачен ваза, тя - в саксия, като "храст" изглеждаше великолепно. Тъй като много, колкото пет месеца предлага стоят във водата, не замира, а след четири са жълто, аз ги хвърли, а един е в зелено. Малко по-късно, реших да го изхвърлим и да го извади от водата и ахна - лист даде корените! Но той не е "пета" Още един откритие е еректирал бръшлян (Hedera erecta). След като научил от магазин за цветя на продавача, той може да се издигне до тавана в стаята, prischipnula точка на растежа и направен на балкона. Раздвоения връх веднага, а само за две месеца от лятото ми бръшлян е нараснал до 40 sm.Po около стъблото между листата имат нови пъпки, готови да се движат в случай на остър растеж. Растението изглежда крива, като зад цялото стъбло е покрита с дебели въздушни корени. Лесно е да се размножават чрез резници. На височина от 50 см, и двамата планират да намалят бягството и взети заедно.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Streptokarpusy: условията на задържане и грижиStreptokarpusy: условията на задържане и грижи
Streptokarpusy, грижи и размножаванеStreptokarpusy, грижи и размножаване
StreptokarpusyStreptokarpusy
Снимки на закрито растения и цветяСнимки на закрито растения и цветя
StreptokarpusyStreptokarpusy
Streptokarpusy семенаStreptokarpusy семена
Фото каталог streptokarpusy 1Фото каталог streptokarpusy 1
Фото каталог streptokarpusy 3Фото каталог streptokarpusy 3
StreptokarpusyStreptokarpusy
Каталог streptokarpusy 2Каталог streptokarpusy 2
» » » Моят открития streptokarpusy, глоксиния и монстера
© 2022 ProSadGuru.com