ProSadGuru.com

Euphorbia belozhilkovy: Палма на вашия прозорец

Euphorbia или млечка belozhilkovy - много интересно растение, което прилича на багажника палмово дърво се дължи на дебели и продълговати листа на върха.

В грижата за млечка belozhilkovy съвсем проста. Той обича умерено поливане (поради липса на влага, той веднага ти казва му увиснали листа), се чувства добре на всеки екран, но се уверете, че през лятото на листата не се изгарят от пряка слънчева светлина.

Избирането на почвата за това растение също не е проблем. Единствената подробност - там със сигурност ще трябва да добавите пясък. Но изберете саксия добре, като се има предвид плитка коренова система млечок belozhilkovogo.

Размножени растения самостоятелно засяване, и изглеждаше, "издънки" семена наоколо. Така че не се изненадвайте, когато малко млечка покълнат в саксии с други цветове, стои на няколко метра от инсталацията за възрастен.

Един последен съвет: както всички млечка, Euphorbia belozhilkovy е отровни растения. Ето защо, когато се работи с него, бъдете внимателни да не се получи изгаряне на кожата.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Мечтата ми е да имам млечка belozhilkovyМечтата ми е да имам млечка belozhilkovy
Растение Euphorbia и грижиРастение Euphorbia и грижи
Млечка Euphorbia - отровен красивМлечка Euphorbia - отровен красив
Euphorbia цветя belozhilkovyEuphorbia цветя belozhilkovy
Euphorbia оребрена или гребенEuphorbia оребрена или гребен
Euphorbia belozhilkovyEuphorbia belozhilkovy
Многогодишно млечкаМногогодишно млечка
Вашият цвете млечка домаВашият цвете млечка дома
Млечка Euphorbia илиМлечка Euphorbia или
Euphorbia или млечка брилянтенEuphorbia или млечка брилянтен
» » » Euphorbia belozhilkovy: Палма на вашия прозорец
© 2022 ProSadGuru.com