ProSadGuru.com

Възпроизвеждане Philodendron

възпроизвеждане PhilodendronРазмножава Philodendron пролет, и преди трансплантация апикална резници, стволови сегменти, листа с или без него. Аз съм ги вкореняване във вода или торфен мъх. Причудливите видове Philodendron-добро вкореняване в teplichke.

Ако стебла гние във вода, гниене на културите и променящите вода поръсва парче или прахообразен въглен и се премества в мокро торфен стъбло. Стволовите без рязане стека на лист на мократа мъх и поставете на топло място без течения. Корените на рязане стебло не могат да дадат на всички. Но след известно време бъбреците събужда върху него (обикновено един). Когато беглец растат до 5-6 см, нарязани него и да пусне корени и се събужда в другата бъбрек penechki.



цвят на слънцето. Това спестява Philodendron декоративна само в добра светлина, но не пряка слънчева светлина. Подобно на други растения от тропиците обича топлина и висока влажност. Лято оплоди всеки 2 седмици тор за растения с пъстри листа. През зимата, аз се опитвам да правя без торене.

Philodendron расте бързо. Резниците okorenyayutsya лесно във вода. защото Това лоза има въздушни корени, за осигуряване на готов подкрепа мъх тръба, за който прилепва към растението. Лято чрез пръскане на листата и не забравяйте да се намокри влакното на подкрепата.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Philodendron расте у домаPhilodendron расте у дома
Как да расте едно PhilodendronКак да расте едно Philodendron
Philodendron катерещ сеPhilodendron катерещ се
Каква е температурата на Philodendron на семена?Каква е температурата на Philodendron на семена?
Харди PhilodendronХарди Philodendron
PhilodendronPhilodendron
PhilodendronPhilodendron
Philodendron домаPhilodendron дома
Моят PhilodendronМоят Philodendron
Philodendron домаPhilodendron дома
» » » Възпроизвеждане Philodendron
© 2022 ProSadGuru.com