ProSadGuru.com

Си струва да расте бръшлян стая ли е?

Не ми харесва растения, които не изискват прекалено внимание. Аз разбирам, че не е разумно. Но това не означава, че такъв завод като бръшлян стая ще изисква борба с ненужни процеси. Ще трябва да го оставя. Но Ivy не изисква много светлина и тесни первази и атрактивен мецанин за стаята ми просто ще отиде. Аз не знам дали да го започнете ... Той има нужда от обилно поливане. Той според мен е по-подходящ за класната стая. Въпреки, че като се има предвид, че у дома си прекарвам много време пред компютъра - може би ще направя. И упражняване под формата на един стол jumpings до вода, разположен на кабинета залата за мецанин бръшлян, ще е от полза))

Въпреки това, то цъфти така, така, незабележими цветя. Но той издълбани грациозни листа. Аз ще мисля, мисля. Размножава се чрез резници е по-добре. Може би си заслужава да има ...



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Ivy стая и най-вече се грижи за тяхIvy стая и най-вече се грижи за тях
Homeland бръшлянHomeland бръшлян
БръшлянБръшлян
Красив бръшлян!Красив бръшлян!
Какво бръшлян може да расте у дома?Какво бръшлян може да расте у дома?
Екскурзии на бръшлянЕкскурзии на бръшлян
Бръшлян стаяБръшлян стая
Ivy у домаIvy у дома
Мога ли да се засади къща извън бръшлян?Мога ли да се засади къща извън бръшлян?
Как да се грижим за бръшляна да расте здраво растениеКак да се грижим за бръшляна да расте здраво растение
» » » Си струва да расте бръшлян стая ли е?
© 2022 ProSadGuru.com