ProSadGuru.com

В rhipsalidopsis рушат листата поради неправилна грижа за него

Сега у дома, всяка стая с голямо разнообразие от цветове. Някои купуват, а някои просто да вземем процеси от приятели или познати, а може и да расте от семена, закупени в магазините. Така че за мен rhipsalidopsis на цвете е голямо откритие. Не помня къде съм го у дома, изглежда, мъжът прибере в къщи от работа, знаейки, моята страст за стайни растения. Така че аз се грижи за това цвете, поливане и го pokarmlivala, и когато той zatsvol, моя радост не е знаел предел. Аз дори не мога да си представя как на пръв поглед непривлекателен от цветето може да отхвърли такава красота. Само заради тези цветове, обичах тогава го започна подробно изследване и прочетете всичко, което може да се намери. И тук разбрах, че той има много разновидности. И тръгнах да се събират различни видове цветя и у дома. И аз го имам и съм много доволен. Когато започне цъфтежа, неописуемото чувство възниква в мен от бяло до тъмно червено твърдо килим от цветя на перваза на прозореца.

Всичко беше добре, докато един момент, а след това аз започнах да забелязвам, че rhipsalidopsis падащи листа. Не разбират какво се случва, аз отново се обърна към директории и намери всичко, което имах нужда, и аз знаех какво правя грешно. Дори нямах представа как тези цветя са причудливи и колко усилия и труд сложи в ред, което той щеше да разцъфтя.

Как да се отнасяме
 

Ако оригинала на това цвете, за да се грижа за теб правилно за пръв път късметът му няма да видите, като се рушат rhipsalidopsis листа, както и цветя.

Всичко, което е необходимо да се това цвете е добре осветена, но не на пряка слънчева светлина, така да се каже, на полусянка на известно разстояние от прозореца. Имам ги расте в близост до перфектните палмови дървета, това е листата си пред слънцето, но не съвсем, и отчасти за това цвете, което в действителност той се нуждаят.



Винаги оплоди редовно rhipsalidopsis, защото, ако не направи това, той просто poniknet и той няма да има сили за цъфтежа.

Когато rhipsalidopsis разцвет изобилно го полива и не позволяват изсушаването на земята в саксия.

Винаги го напоява особено в горещо време, водата от пръскачките е желателно в ранните сутрешни часове или вечер за които биха се запази така необходимо за него влажност.



Не забравяйте да се нуждаят от трансплантация на 1 на всеки две години. В саксия в по-голям обем. При пресаждането, че е желателно да се отстранят някаква част от земята и запълване на новата.


Сериозни грешки в грижата за растение

- екстремни температури студ, топлина, дама

- поливане и не налее вода цвете



- оплоди строго маса върху опаковката, а не окото

- пряка слънчева светлина цвете враг

- не, когато не се движат саксията с цвете

- да се съобразят с времето за почивка не се оплоди в този момент цвете само на вода и, ако е необходимо

Порасна цвете и че той разцъфна още е мечта на всеки. Но вие трябва да се опитаме малко, че няма да е съвсем възможно мечтата стана реалност. Това цвете ще украсят дома си си цъфтеж и безпрецедентна красота. Избягвайте по-горе грешки и можете да видите как цъфти rhipsalidopsis.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Моите цветяМоите цветя
Rhipsalidopsis (hatiora или "Великден кактус"Rhipsalidopsis (hatiora или "Великден кактус"
Най-необичайно цвете стаятаНай-необичайно цвете стаята
Ура, ние отидохме !!!!!Ура, ние отидохме !!!!!
Цвете rhipsalidopsis домаЦвете rhipsalidopsis дома
Красота в простотата, или първият ми блог запис (опит №2Красота в простотата, или първият ми блог запис (опит №2
Каламондин, Гузман и rhipsalidopsisКаламондин, Гузман и rhipsalidopsis
Страст за цветя - едно прекрасно хоби на земятаСтраст за цветя - едно прекрасно хоби на земята
RhipsalidopsisRhipsalidopsis
Rhipsalidopsis у домаRhipsalidopsis у дома
» » » В rhipsalidopsis рушат листата поради неправилна грижа за него
© 2022 ProSadGuru.com