ProSadGuru.com

Моят Cycas, расте с натъртвания

Както написах и ми каза по-рано, най-вече обичам растенията, който прилича на палма. И сега кажете как се прибрах скъпи сред Засадените растения, които не само ме зарадва с възгледите му, а просто красива украсяват стаята ми.

Видео: Новият ми цвете Cycas!

Взирам се в магазини за цветя в Cycas Аз съм много, много дълго време. Но, за съжаление, цените дори на малки предмети са твърде хапливи и да купуват тази красота, винаги отложи за по-добри времена. Но както се казва в известната поговорка който търси, винаги ще се намери, и аз наистина намерих Cycas.


Намерих го в коридора, където ни съседка постави саксии за цветя, от която тя е решила да се отърве от. Тя ги поставя там, за да асорти съседи, които те направиха, по принцип. Само тук, в едно гърне е топчица, които всички изглежда са намерени за мъртвите цвете, Но знаех, че това е нищо повече от една shishechka Cycas, че с подходящи грижи, не може да донесе само в божествена форма, но и красиво растение да расте.

Видео: Zhittya Середа kvіtіv Cycas

Взех самите неравности. Веднага започнах да търся чрез интернет в търсене на информация за подходящи грижи. цветарския магазин е придобил подходяща почва и сложи подутини в земята на най-ярката място в помещението, тъй като Cycas особено по време на формирането на нови листа е много любители на нея, и дефицит му могат не само да растат слабо, но грешен началото на формата.

В самото начало на своя растеж shishechka изглеждаше като в първата снимка, след като листата започва да расте достатъчно бързо, и след само една малка част от времето си Cycas Стигнах до размера на двете третата снимка.



След като видях мълниеносното му издигане, разбрах, че той се нуждае от много място, и че скоро му стара място, той просто не се вписва. След това е в рамките на цветето преместване на мебели е подредена в една стая. Придвижване по целия път, какво би и тя беше красива и цветна поставени. Цвете на новото място ще се впишат добре, но това е лека и ще се натрупват по-малко Cycas zakapriznichal.

Тогава Cycas е построена някаква стойка, която издига на растението и да позволи на слънчевите лъчи падат директно върху цветето. Тогава Cycas и започна да гледа и да растат с пълна сила. Сега той изглежда.



Но за тези, които просто искат да получат това растение, или просто да започнете да го отглеждат, ще дам съвети Cycas си излагайте на пряка слънчева светлина и това е, когато тя ще зарадва своя растеж и буйна красива зеленина.

Също гледате видео за това как да растат Cycas у дома.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Cycas: грижи у домаCycas: грижи у дома
Стайни (аудиоСтайни (аудио
Грижа Cycas - тропическа къщаГрижа Cycas - тропическа къща
Cycas длан: грижата и развъждане за начинаещи цветариCycas длан: грижата и развъждане за начинаещи цветари
Ето това е, Cycas revolyutadva години по-късноЕто това е, Cycas revolyutadva години по-късно
Cycas: грижи у домаCycas: грижи у дома
В Cycas листата пожълтяват, какво да правя?В Cycas листата пожълтяват, какво да правя?
Cycas листата пожълтяватCycas листата пожълтяват
Как да се ускори растежа на Cycas (цикаднаКак да се ускори растежа на Cycas (цикадна
Монстера, драцената, Ficus, Cycas: закупуване на растения се качил на супер продажбаМонстера, драцената, Ficus, Cycas: закупуване на растения се качил на супер продажба
» » » Моят Cycas, расте с натъртвания
© 2022 ProSadGuru.com